Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy engem mindenhol dicsérnek a nők, de az eddigi két barátnőm dobott engem? Miért?

Figyelt kérdés
Ma is volt hogy bementem egy bankba, ahol ismerik anyámat, elegánsan voltam felöltözve, és egy ott dolgozó ügyintéző elkezdett halálra dicsérni az édesanyámnak, most egy 30 év körüli barna, múlt nyáron ugyanabban abankban pedig egy szőkének(26-29 év közötti volt) akadt rajtam a szeme. 19 éves lettem, de még ezidáig két barátnőm volt, és mind a kettő dobott, a másodiknál nagyon fájt a dobás.Mindenki azt hiszi hogy én egy Casanova vagy Don Juan vagyok, de nem akar jönni egy másik barátnő ezek ellenére . Mindig csak érett, kifejlett és idősebb nők néznek ki maguknak, volt hogy egy 40 éves gazdag nő akarta hogy meghágjam, akinek orvos a férje, de ezt nem mesélem el mert az (ex)párom még meglátja ezt) Nos szerintetek miért mindig érett nők lesnek ki maguknak?(és a legtöbbjük pénzes vagy magas a fizetése) De ezek ellenére nem tudok találni barátnőt, mert dobott az én fehérbőrű , szemüveges kis egyetemista csajom. Szerintetek?
2013. jún. 13. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"..Mindig csak érett, kifejlett és idősebb nők néznek ki maguknak, volt hogy egy 40 éves gazdag nő akarta hogy meghágjam, akinek orvos a férje.."


Ja persze.


Ne aggódj barátom, majd a s.gged nekimegy a hideg falnak és felébredsz:DD

2013. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Miért van az hogy engem mindenhol dicsérnek a nők, de az eddigi két barátnőm dobott engem? Miért?


Életem során minden nőtől megkaptam azt szitne, hogy milyen szép a szemem milyen normális vagyok milyen jokat lehet beszélni velem. Eddig volt X barátnöm és mindegyiktől olyan visszajelzéseket hallok, hogy a szex is jó volt. Akkor miért vagyok szingli?


nekem is van ilyen jo kérdésem nyugi... de nem kell ezen rágódni csak osdortasd magad az árral. Ha valamire rágörcsölsz akkor tuti nem fog összejönni. :D

2013. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

kifejlet...

miez valami rovar?

2013. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

ma 22:38

vagy Pokemon O.o

2013. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert az idősebb nők simán gerjedhetnek a friss kakashúsra. És ha gazdag, akkor elég pénze van ahhoz, hogy unatkozni kezdjen a férje mellett, aki feltehetőleg sokat dolgozik. Csak találgatok. De szerintem valami ilyesmi lehet a dologban. A korodbéli lányoknak meg lehet hogy éretlen vagy - NEM MEGBÁNTANI AKARLAK, mielőtt jönne az én anyám, csak elképzeltem egy 19 éves srácot, akire buknak az érett nők, de a korosztálya nem, és egy tündéri, angyalarcú, ártatlan fiatal fiú jelent meg előttem, akiről a sok unatkozó harmincasnak csúnya dolgok jutnak eszébe.
2013. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

3-as és 4-es válaszoló:

Sírok... pokemon...

2013. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ha csak szexre kellesz elképzelhető, de ez a leírás, nem hiszem teljesen fedi a valóságot, ha meg igen, akkor abban a bankban kéztől kézre fogsz kerülni, N
2013. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Érettebb, kicsit (férjük által) elhanyagolt hölgyeknek tökéletes játékszernek tűnhetsz.

A veled egykorú lányok meg olyan pasira buknak általában, aki egzisztenciát rak a fenekük alá, ez egy 19 évestől aligha várható el a kora miatt.

2013. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de az Unicredit bankról van szó, ott anők ki vannak éhezve ? :D ÉS nem, nem hiszem hogy mindegyiknek van férje vagy barátja , vagy ha van is, nem feltétlen játékszernek kellenék, szerintem. Az aszőke csaj sem volt 30-on túl, az tuti.
2013. jún. 13. 23:08
 10/20 anonim ***** válasza:

Most akkor az a kérdés, miért dobtak, vagy az izgat, miért néznek rád úgy a bankban, ahogy?

Egyet mondok, anyud munkahelyén ne akarj semmit kezdeni a nőkkel. Menj másik bankba.

2013. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!