Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugságra alapuló kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugságra alapuló kapcsolat? Van értelme tovább?

Figyelt kérdés

Hazudtam a barátnőmnek, és egy olyan embert ismert meg aki tulajdonképpen nem én vagyok.

A társadalmi "norma" által "elvárt" pasi képét adtam. Stílusos, jófej, humoros, de bunkó, csajozós, lányok kedvence, de nem alfahím, hanem férfias pasi.

x lánnyal voltam, meg y nal kavartam.

a probléma az, hogy enneka töredéke sem igaz, de a külsőm, és az imidzsem miatt elhiszi bárki.

Nade.

tulajdonképpen ő a 2. nő az életemben akivel lefeküdtem. összesítésbe véve ő a 4. barátnőm.

(10 fölötti mindkét szám amiket neki mondtam)

Félek, ha bevallanám az igazat, nem hinné el, vagy ha elhinné el is hagyna hogy ugye hazudtam ennyi időn át. (közel fél év)

Továbbá hihetetlenül érzékeny, és lelkiismeretes srác vagyok, de neki mindig a bunkó, ércelődő énemet adom, hiszen így ismert meg, és valószínúleg ezt kedveli bennem. ha átváltoznák kedves pasivá, szerintem fordulat lenne a kapcsolatunkban, és nem pozitív.


NEM merem seholsem, és senkinek sem önmagamat adni. Játszom mindig, hogy "menőnek" tünjek. Az igazi énemmel szerintem nemhogy barátnőm, de mág barátaim, haverjaim sem lennének. sajnos ezt így érzem.


szeretem a barátnőmet. nagyon. kicsit összevesztünk most, pont azért mert kezdett előjönni ez a féltékeny érzelgős énem.

nemtudom mi legyen, maradjak továbbra is hazugságban, és legyen mindne "jó"

vagy valljam az igazat, adjam mindig önmagam, és veszítsek el kb mindent?!

megéri?!!!! nem lesz semmim, és senkim, de nyugodt lesz a lelkem, vagy megvan minden, de belül meg szétszakadok.


félek a magánytól, az egyedülléttől, félek hogy nemlesz barátnőm, hogy egyedül öregszem meg. nincsen önbizalmam, miközben nem ezt mutatom, nincs kisugárzásom, miközben megjátszom hogy laza vagyok. husis-mackóssrác vagyok, amit mindig elpoénkodtam eddig, és be is jön szinte mindnekinek, probálok változni, de kevés az akaraterőm....:/ könnyebb bedepizni és sajnáltatni magam, mint edzeni..sajnos...szánalmas vagyok.

de az edzés sme megy (futok) mert nincs motiváció, és ott is csak arra gondolok mindig, hogy egy senki vagyok, egy csődtömeg, és ugysem fog sikerülni fogyni...:/



2013. jún. 14. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki. Csak finoman. Lesz ami lesz.
2013. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elveszítem az lesz.
2013. jún. 14. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld. majd lesz olyan aki az igazi énedet szereti :) Ez biztos. Ha nem vagy bunkó alfahím akkor ne viselkedj úgy.

Ha elveszted akkor Ő sem hibás hiszem neki az tetszett amit megismert, de ha igazán szeret akkor meg akarja ismerni azt is aki te vagy valójában.

2013. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy bunkó vagy vele? Ez hülyeség. Ne legyél nyafogós de aki szerelmes az megváltozik akármilyen is volt előtte.
2013. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy nő sokkal jobban szereti azt, ha egy férfi odafigyel rá, mint azt ha vki bunkó! Ha elmondod, hogy te valójában tök érzelmes típus vagy nem hiszem, hogy elveszíted, ez hülyeség! Ha valaki ennyiért szakít a másikkal, akkor sosem szerette! Nem megcsalásról van szó, amit ne tudna az ember megbocsájtani! Elmondod neki szépen, hogy nincs önbizalmad és azért játszottad úgy mondd a nagy menőt, biztos meg fogja érteni és értékelni fogja azt, hogy érzelmes és figyelmes vagy! Szerintem ez a mai világban ritka, hogy egy fiú ilyen legyen, ez egy pozitív tulajdonságod! Viszont a féltékenykedést azt ne nagyon tedd, azzal ölöd meg a kapcsolatodat, nagyon zavaró tud lenni a másik félnek! Ha szeret úgy sem fog megcsalni! Az önbizalomhiányról meg annyit, hogy nagyon sok fiatal küzd vele, ne nézd le magad, senki sem különb a másiktól! Biztos van neked is olyan tulajdonságod, ami pl a másikban nincs meg!
2013. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 09:36


A nők csak a domináns hímeket tisztelik. Ez nem bunkóságot jelent hanem azt hogy a kedves odafigyelős törődés mellett néha el kell küldeni őket a pic$ába ha hülyék. Sajnos így működnek. Mindig próbálkoznak papucsot csinálni belőlünk, amikor meg teljesen behódolunk akkor meg már nem kellünk.

2013. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igenettől félek én is amit az utolsó írt..:/
2013. jún. 15. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a helyzeted. Ha mégsem örülne, akkor valószínű vele van a baj, nem veled. Az igaz, hogy a nők szeretik azokat a férfiakat az ujjuk köré csvarni, akik domináns, nagykarakterű sokak által kedvelt személyiségek. De ne feledd el ez az udvarlás és az ismerkedés fázisában fontos. Így figyel fel rád. De ha belédszeret és fülig szerelmes lesz, akkor legszívesebben eldugna a világ elől és örülne ha pocakot növesztenél és rád se nézne több nő. Senki sem szeret bizonytalanságban élni. Ha már túlvagytok azon a fázison, hogy kialakított rólad egy képet, akkor szeretni fog bármilyennek. Nem kell azt mondanod, hogy egy béna vagyok, mert az igen is te voltál akit akkor megismert. Ha hitelesen elő tudtad adni, akkor valószínű az éned része, de nem akarsz szerepet játszani. A legtöbb ember ilyen. Azt hiszed a barátnőd is pont az az ember akinek mutatta magát?? A legtöbb nő is előveszi a legszexibb ruháját, a legmosolygósabb arcát és képes fogyókúrázni évekig, amikor párt keres, aztán majd nézd meg késsőbb. Te is elhagyod majd amikor elengedi magát és előjön a sok rejtett tulajdonság, amikor bevallja nem is szeret főzni, és megerőltette magát valahányszor el akart ámítani, vagy megtudod, hogy 10 kilóval nehezebb volt 5 éve és hajlamos visszahízni???? Ne mondj semmit, nem vagy béna és nem vezetted félre, csak kezd el kedvesen és szeretőn viselkedni vele, néha odafűzve egy egy laca baromságot és majd meglátod, egy normális nőnek nem a nagyhangú bunkók tetszenek. Szerintem kellemesen fog csalódni ha majd évek múlva elmondod, most még ne. Csak szépen ébreszd rá, lassan és kedvesen.
2013. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!