Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondja szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondja szeret, friss kapcsolatban vagyunk még csak 1-2 hónapja vagyunk együtt de szünetet akar tartani. Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi értelme van ennek ha úgyis szeretjük egymást, még a "rózsaszín köd" is köztünk van szerintem.

Én 20/F ő 18/N



2013. jún. 7. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Csak szerinted. Ha ő szünetet akar, akkor már nem szeret. Ez csak kifogás a részéről, mert nem akarja egyből megmondani, hogy vége. Tartotok egy 2 hetes szünetet, majd megmondja, hogy nem hiányzol neki annyira, mint szerette volna, azt hitte jobb lesz, de nem, ezért szerinte az lenne a legjobb ha szakítanátok.

Ez lesz belőle.


Ha annyira szeretne és ráadásul még a rószaszín köd is meglenne, akkor eszébe nem jutna szünetelni hanem minden pillanatot veled akarna tölteni.

2013. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan a "rózsaszín ködtől" nem látod, hogy ő sajnos nem szeret téged annyira... Szakítani akar, csak hagyni akar magának egy biztos pontot, mielőtt talál valaki mást.
2013. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szünet a legaláis megcsalás, a szétnézés ideje. Vagyis ezt akar: kicsit kufircolni mással.

Akkor kérik a nők, ha te egy amolyan "ha nincs ló, jó a szamár is" típusú pasi vagy számukra, azaz megnézik, hátha van egy ló, de addig talonban tartják a szamarat, azaz téged.

Ezalatt ők kedvükre pasizhatnak, téged meg érzelmileg megkötnek, mondván, hogy kapcsolatban vagyunk, ne csajozz, ez csak egy "szünet". Ha mégse jön össze a pasizás, akkor meg úgy tüntetik fel, hogy milyen becsületesek, de tudnond kell, hogy ez nem becsület, hanem egyszerűen csak kudarc, nem találták meg azt a bizonyos lovat, visszatértek a szamárhoz.


Szóval a kérdés az, akarsz-e szamár lenni.

2013. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem én gondolom hanem mondta is hogy szeret.
2013. jún. 7. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyél már ennyire naiv. Én is mondhatom a legfőbb ellenségemnek is, hogy szeretem. Ezek csak szavak... Csak azért mondja, hogy szeret, mert nem akar annyira megbántani és szépen lassan építi le a kapcsolatot, nem pedig hirtelen bumm és kész.
2013. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát én meg akár le is írom: szeretlek. (az ujjam azért keresztben volt)
2013. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy hülye alextímiás pitschát fogtál ki aki a bizonytalankodásaival őrületbe fog kergetni, ha együtt is maradtok.

Kérdezd meg magadat: Kell ez nekem?


Hidd el, tapasztalatból beszélek. Semmi értelme a szünetnek.

Szerintem keress egy egészséges mentális állapotú, lelkületű leányzót, aki meg tud téged becsülni és nem szórakozik ilyen fszságokkal.

2013. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!