Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a lánynak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a lánynak miért nem kell egyik jó pasi sem?

Figyelt kérdés
Egyik lány ismerősöm elég szép lány,de ő normális,sok elég helyes fiú udvarol neki,össze akarnak jönni vele,de neki egyik se kell,ezáltal elérhetetlen a fiúk számára... Azt hiszi minden helyes fiú egy tapló és csak kihasználná..
2013. jún. 14. 02:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden helyes fiú tapló és kihasználó típus
2013. jún. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert neki nem olyan ember kell,vagy titkon leszbikus.
2013. jún. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja, mi nem ismerjük se őt, se a neki udvarló fiúkat, lehet tényleg taplók, olyan meg kinek kell.
2013. jún. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az az érzésem, hogy te vagy az a srác aki odavan érte? :D
2013. jún. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mert jelenleg az jön be neki,hogy sok manusz felértékeli és királynősködhet egy kicsit.

az alacsony önértékelésű embereknek szüksége van az ilyesmi visszaigazolásokra.

2013. jún. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te látod, elég helyesnek azokat a fiúkat?
2013. jún. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert szűz és nem tudja kezelni, hogy a férfiak szexuális céllal közelednek hozzá (mintha ezen meg kéne lepődni...)
2013. jún. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert az egekben vannak az igényei, és még ennél is helyesebb fiú kell neki. Annak elhinne mindent, még akkor is, ha tényleg tapló lenne és csak ki akarná használni.
2013. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen barátnőm :D Gyönyörű, aranyos, okos, 20 éves, nem volt még senkije, jobbnál jobb pasik próbálkoznak nála pl. buliban, meg mindenhol, ő meg nekem panaszkodik, hogy sose talál normális srácot. :D Mondjuk annyi valóságalapja van, hogy akik bepróbálkoznak nála, azok 90%-a csak meg akarja fektetni. Szerintem igaza van, majd összejön valakivel ha szerelmes lesz.

Én is ilyen voltam mielőtt barátommal összejöttem, hogy nem adtam magam senkinek, nem is értem miért kéne :D attól hogy valaki udvarol, még nem feltétlenül akarok tőle akármit is.

2013. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezen jobb ha túlteszitek magatokat. Ha egy pasi nem akar megdugni, akkor nem fog ismerkedni. Ennyi. Az pedig h csak annyit akar-e azután deríthető ki h jobban megismeritek egymást. Egy jó nőt miért ne akarnál megtartani?
2013. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!