Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsalt, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt, de én mégis szeretném folytatni. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Részben az én hibám is, hogy így alakult mert túl sokat dolgoztam, vele pedig keveset foglalkoztam szóval érthető, hogy elege lett. Nem tudom meddig jutottak, igazából nem is érdekel de bevallotta, hogy mit tett és azt mondta, hogy legyen vége mert megunta, hogy mostanában elhanyagolom. Ha tényleg csak ennyi az oka akkor szeretnék adni a kapcsolatunknak még egy esélyt. Elfelejteni nem tudnám, de meg tudnék bocsátani neki. A sok munka előtt szinte hibátlan kapcsolatunk volt. Szerintetek rá tudnám venni?
2013. jún. 14. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2013. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jézusom basszus tényleg! Zoli nevű pasival volt és 2 éve turkálóban dolgozott. De sajnos nem olyan vicces.
2013. jún. 14. 11:25
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
Bocs, de felejtsd el a csajt. Az én párom is sokat dolgozik, mégsem csalnám meg sosem, hiszen őt szeretem.
2013. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Mondd neki, természetesen térden állva: "Édesem! Tudom, hogy egyedül én vagyok az oka a félreértésednek, te jobbat érdemelsz nálam, így meg is értem, ha inkább továbbra is más pasikkal hetyegsz, de mégis kérlek: közben hadd maradhassak a pasid, mert nincs semmi önbecsülésem, és élvezem, ha porig aláz egy olyan csodálatos lány, mint te!"
2013. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

3. válaszoló vagyok. És bár néha én is behisztizek, hogy már megint dolgoznia kell, még hétvégén is, de kb. 5 perc alatt ki is józanodok, hogy ez van, ő is szívesebben lenne itthon, pihenne, szórakoznánk. És annyi idő elég is, hogy rájöjjek, inkább támogatnom kell, mint bántanom ezért.

Tehát ha szeretne a lány, támogatna, és nem a hátad mögött k.félne, már bocs.

2013. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
"Részben az én hibám is, hogy így alakult mert túl sokat dolgoztam," ezt elhitette veled szánalmas ha egy róka egyszer beszabadul a tyúkólba mindig vissza fog járni amíg agyon nem ütik vagy meg nem döglik
2013. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha kölcsönösen mély a kapcsolatotok, többet szeretnétek adni/kapni mint egy szexpartner, beszélj vele, probáljátok meg. Sok sikert!
2013. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Ne haragudj,de szerintem egy büszke,inteligens okos pasi nem szeretné ezt a kapcsolatot folytatni....mégha annyira szereti is....hiszen ez már nem bizalmon alapulna....Javaslom,keress olyan barátnôt,aki megbecsül téged!
2013. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Semmit. A barátnőd nemcsak megcsalt, hanem azt is közölte, hogy szeretne véget vetni a kapcsolatotoknak. Ezek közül egy is elég nyomós ok a szakításra. Fogadd el!


Nem minden lány olyan, hogy ha sokat dolgozol, akkor rögtön más ágyába bújik be. Az én párom is főállás mellett még 2 helyre bedolgozik, de ettől még nem máshol keresem a boldogságot.


Ha a lány szeretne, akkor nem tette volna ezt így. Leült volna elmondani neked, hogy neki kevés az együtt töltött idő, valamit szervezzetek át, próbáljátok megoldani, hogy többet legyetek együtt.


Nincs olyan, hogy a Te hibád, hogy ő lefeküdt valakivel. Ő volt ott, ő tette szét a lábát egy "idegennek", ez az ő hibája. Hogy keveset foglalkoztál vele, az esetleg a tied, de erre nem ez a válasz. Hanem a kommunikáció. És ha nem sikerül megoldani a problémát, akkor fel lehet vetni a kérdést, hogy tudjátok-e együtt folytatni, vagy összeegyeztethetetlenek a napirendek és vágyak. És akkor lehet, hogy szakítotok, de megcsalni ezért nem kell senkit.

2013. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Megbocsájthatod, de el nem felejted. Ez a kapcsolat sosem lesz már az igazi.

És persze ugyanúgy meg fog csalni, mert megbocsájtottad neki.

2013. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!