Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam 3év után mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam 3év után mert nem volt értelme folytatni. Ennek már fél éve! Mégis mindennél jobban szeretem! Az eszemre hallgattam, nem a szívemre! Jòl tettem?

Figyelt kérdés
Csùnyàn bànt velem,mondhatom hogy olyan dolgokat követett el,amit egy normàlis nő nem tűrt volna el. Ên mindig megbocsàtottam,mert szeretem,de idegileg kikészìtett,elhagytam. Hogy legyek erős? Kiábrándulok egyàltalàn belőle valaha? Félek h rossz döntést hoztam,nélküle mèg jobban szenvedek.
2012. nov. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ha olyan dolgot is elnéztél, amit egy normális nő nem, akkor jól tetted, hogy otthagytad
2012. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
helyes,lépj túl rajta.nem érdemes kikészülni senki miatt!jól döntöttél,lehet h fáj de jön majd más aki jobb,kedvesebb hozzád és akkor elfelejted végleg.
2012. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hiàba ha nem érdekel más
2012. nov. 20. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán még meg is vert? Fél év azért nem olyan hosszú idő szerintem, még változhatnak az érzelmeid.
2012. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik! Ha vissza mész ugyan úgy elkezdi majd azokat a dolgokat amelyiket egy normális nő nem bocsát meg! Türelem nekem több mint 1 év kellett ahhoz, hogy elfelejtsem az exem.
2012. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!