Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni két lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni két lány közül, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Két lánnyal alakulgat most valami. Legyen L és B lány.


L lány nagyon szép szőkehajú zöld szemű sportos alkat. Hasonló érdeklődési körünk van. Nagyon kedves és ami nagyon megfogott benne hogy fontosnak tartja a barátait és a családját. Nem jön össze akárkivel épp ezért. Úgy érzem megvan a kölcsönös vonzalom. A gond vele csak az hogy nagyon ritkán tudunk találkozni és nagy a korkülönbség is köztünk . Plusz szerintem elég sok versenytársam lehet az ő esetében.


B lány olyan mint ha a hófehérkéből csöppent volna ide , fekete haj , barna szem , formás testű. Ugyan olyan korú mint én. Nagyon kedves és figyelmes mindenkivel.Vele is megvan a kölcsönös vonzalom. Benne meg fogott meg hogy nagyon jószívű és imád adni. A gond az hogy nagyon visszahúzódó , keveset beszél.(Épp ezért nálanem hiszem hogy versenytársakba ütköznék.) Viszont olyan dolgokat nem ismer amiket más igen ( ezalatt nem azt értem hogy buta hanem hogy elveszett).


Kit válasszak? teljesen döntésképtelen vagyok... őszintén szólva nem volt még velem ilyen mindig tudtam dönteni!


2013. jún. 14. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ne akarj barátnőt amikor ilyen felületes infók alapján tőlünk kérsz tanácsot! Röhej! Amúgy sem vagy szerelmes, akkor ne válasssz....
2013. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én a B lányra tippelnék :) pedig a fiúkat szeretem 19/ L
2013. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Két szék közé esek szerintem.

Egyébként elsőt választanám. Nem bírom ha valaki csendes, én sem vagyok az.

2013. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elsőnek adok igazat... majd ha szerelmes leszel, akkor akard megszerezni a lányt.
2013. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha inkább élvezni akarod a vele töltött rövid időt akkor L

de szerelmes akarsz lenni akkor B-be jobban lehetsz

szerintem!

2013. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak nem akartam ponyvaregényt írni. :D
2013. jún. 14. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem,keress egy harmadikat.Akkor nem kell választanod.:)
2013. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom átérezni a helyzeted, mert amíg egyikkel sem jártál hogy tudod eldönteni, hogy melyikkel lesz jobb? Csak a külső és néhány általános tulajdonság alapján? Nem úgy választunk párt, hogy pontokba szedjük a tulajdonságokat, hanem úgy, hogy valaki megfog minket és csak őt akarod. Ha ennyire mérlegelsz, hogy kit válassz, akkor én is csatlakoznék ahhoz a vonalhoz, hogy egyiket se! Miért akarod rábeszélni magad ezekre a lányokra? Ha annyira tetszenének, akkor nem tudnál ilyen józanon mérlegelni és az esélyeiket latolgatni...
2013. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi döntsük el, a mi ízlésünk alapján, hogy neked ki lesz megfelelő párkapcsolatra?


Amúgy abban nincs igazuk az előzőek közül egy-két válaszolónak, hogy az ember csak akkor ismerkedjen, ha már fülig szerelmes. Maga a szó, hogy ISMERKEDÉS, épp erről szól.


Gondolom a kérdező arra kíváncsi, melyik irányba nyitnánk, nem pedig arra, kinek valljon szerelmet egyből másnap.

2013. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdésből nekem az jön le hogy már ismeri őket. Akkor nem hiszem hogy ismerkedni akar velük.
2013. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!