Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyiket választanátok inkább? Homokóra alkatú, nagy cicis, kerek fenkű lány, kis felesleggel, vagy vékony lány, kis cici, kis fenék?

Figyelt kérdés
Mondjuk midnkettőnek egyformán szép az arca, és egyformán okos, meg stb.
2011. febr. 21. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

tökmindegy, mindkettőnek megvan a maga hibája. gondolom te vagy az első kérdező.

én a vékony, nagymellű csajokra vadászom, köszönöm.

2011. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

mindekettőt.

képek nincsenek? akkor könnyeb volna válaszolni

2011. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
mivel nem szeretem a nagy cicit, ezért az utóbbi ;)
2011. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Utóbbi nekem is.
2011. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten, mindkettő én vagyok, pár évvel ezelőtt sovány voltam, alig volt cicim, meg fenekem. Azóta híztam, nőiesedtem, kikerekedett a cicim meg a fenekem, amivel még ki lennék békülve, de vele együtt lett egy kis poci is, vastagabb comb, ilyenek. Mindenki azt mondja, hogy sokkal jobban nézek ki, de én nem is tudom...
2011. febr. 21. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

hát figy.

egy kép fej nélkül és megmondom...senki sem ismer fel szerintem:D

2011. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell tökéletesnek lenned, nem ront semmit egy kis csajos poci vagy húsosabb comb. Pl. van egy csaj akire haver aszondja, hogy fujj gustustalan. Há van rajt fölösleg, de széjjel kúrnám és egyik célom, hogy ezt egyszer meg is tegyem. :))
2011. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
72%

Inkább a második!

Kicsi mell, feszes fenék, de az sem baj, ha van rajta pár kiló, én személy szerint nem szeretem a csontkollekció lányokat.

2011. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Homokóra.

21F

2011. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik. Külsőre az, amelyiknek a kisugárzása is megfog.
2011. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!