Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mi volt?

Figyelt kérdés
A barátom egész nap nem jelentkezett, gondoltam felhívom, hogy mi van vele. Elkezdtem csörgetni, de valami lett a telefonommal és kikapcsolt közben. Aztán próbáltam újrahívni, de nem volt elérhető. 1órával később ismét próbálkoztam, akkor felvette, és kérdeztem h miért volt kikapcsolva. Erre azt válaszolta, hog azért, mert nem szóltam bele, és félt, hogy veszekedni akarok, szóval inkább letiltott h ne tudjam hívni. Ez már nem az első eset, hogy kikapcsolja a telefonját vagy nem veszi fel ha hívom, pedig nagyon ritkán szoktunk telefonon beszélni. Miért csinálja ezt szerintetek? Valami ötlet?

2013. jún. 15. 16:13
 1/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
72%
A ferfiaknak is kell szabad ido,es nehanyan nem szeretik ha a csaj balhezik.
2013. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy tényleg tart tőled bár ez igen paraszt dolog mert bajban is lehetnél

vagy épp valakit töm ezerrel

2013. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam balhézni, semmi okom nem lett volná rá (eddig), csak megígérte, hogy majd beszélünk, erre amit írtam reggel üzenetet, arra sem válaszolt. Mondta, hogy reggel nem lesz otthon, és utána találkozunk, de már egy kicsit gyanús lett, hogy eddig nem keresett. Ballagáson volt.
2013. jún. 15. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom nagyon "stabil lábakon" áll a kapcsolatotok. Te balhézol vele, ő fél tőled :D Az ilyen általában nem tart sokáig.
2013. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Átalaban ő balhézik mindenen, pl ha massal szoba allok....de neki mindent szabad!!
2013. jún. 15. 16:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!