Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Anyam miatt alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Anyam miatt alig van maganeletem. Mindent egyből eszre vesznek amit kiirok fbre.

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit nem szeretnek de én össze jöttem vele es szeretem. Ma am engedtek el pedig nyáriszünet van. Azt mondta anyám ha osssze jovok a fiuval vagy akarmi egesz nyaron nem mehetek sehova o az ilyet.komolyan is gondolja.
2013. jún. 15. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

nem irigyellek :D mondjuk ha én apa leszek és a lányom összejön vmi gyilkosfejű állattal valszeg én is ilyen leszek xD


Én azt csináltam egyébként hogy apámat letiltottam FB-on mert minden egyes kommentembe és posztomba belekötögetett, aztán meguntam :D Anyám meg jó ha a gépet be tudja kapcsolni szal ő nem zavar be Facebookon.

Amúgy szeretem őket de már látszik rajtuk hogy az őskorból jöttek :D

F19

2013. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne írj ki semmit facebook-ra. Ha pedig ki akarod, de zavar, hogy szüleid látják, akkor tiltsd le őket, én is letiltottam :D bár én nem nagyon szoktam kiírogatni semmit.


Egyébként miért nem szeretik?

2013. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Letiltottam oket . De ez miatt is balheznak. Azert mert "kocsog feje van" es mert sokat sirtam miatta de nem is ismerik.
2013. jún. 15. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Köcsög feje van. (Y)

A szüleid igen értelmesek lehetnek.

Egyébként miért írsz ki annyi mindent FB-re? Látod, ezért nem jó a Facebook. Túlságosan is megkönnyíti a kémkedést.


17/L

2013. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem irok ki sok mindent. hanem minden lajkolasom es hozzaszolasom latjak es belekotnek.
2013. jún. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!