Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesznek el ennyien cigánylányokat? Nem provokáció.

Figyelt kérdés
Igaz,hogy sokak szerint szépek, és csak elkel tartani őket. Egy barátom szerint csak egy lyukat hoznak a portára, amit lehet használni. Igaz ez?
2013. ápr. 1. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

"őszintébben tudják szeretni a fiút,"


Viszont ilyet is csak tőlük hallasz:


"rák egye meg a bélédét Gázsi"

"Jáj há' ábbá a puccos fürdíszobába láttam egy ilen fehér kockát mijaz? Olyan irdekes szaga vagyon"

"Háljon meg ányád, úgy kamállak"

"Há' má ésté nem irek rá, mer az öcsímmel rándizom"

"Mágásább segíjt"

"Főzés mijaz?"


Aztán ha megcsalod kb. leöl a rokonság...

2013. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Xeno, ezzel tisztában vagyok. Én csak válaszoltam a kérdésre.
2013. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez az egész egy provokáció. Hát kik azok akik elveszik?

Nem cigányok?

2013. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A magyarok, egyre többet látok.

Nem egy gyönyörű putris, szegény cigánylányt vett el egy becsületes magyar.


Vagy a szépséget meg kell fizetni? Utána igaz ,nem fog dolgozni semmit ,csak az ágyban jó sokak szerint.

2013. ápr. 1. 22:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

miért gondolod, hogy nem dolgoznak?

nem azt mondom, hogy lehetetlen a felvetésed, de "igaz becsületes" magyar ismerőseim közt is van olyan lány,akit egyáltalán nem érdekel a szerelem, a lényeg, hogy gazdag pasit fogjon ki, mert ezt látta/hallotta anyukájától is,és a nővére is így házasodott, hogy a mai világban a legfontosabb a pénz! a szerelem elhanyagolható!. de, ha úgy nézed, nekünk elmondta, tehát becsületes, már csak az a kérdés, hogy a majdani párjának is elővezeti-e.....?

2013. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szerencsére erről az infóról lemaradtam. Nem tapasztaltam ilyesmit.
2013. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az előző komment kitörlésért az élharcos megkapja a Heller keresztet is.
2013. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Való igaz, jól tudnak kefélni a cigány csajok.
2013. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mivel nincsenek olyan kis helyes latin amerikai lányok, ezért maradnak a majomfejű barna indiai nagy πcsájú cigánycsajok.

Mármint azoknak akiknek ez a típus tetszik.

2013. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
köztük is vannak olyanok, akik rendesek, tiszták meg dolgoznak, stb.. és az ilyenek meg hallani sem akarnak az ellenkező tulajdonságokkal rendelkező társaikról. mellesleg ne beszéljünk már hülyeséget, egy nem cigány nő nem mehet arra, h csak eltartsd? óóó, dehogynem...
2013. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!