Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! Belezúgtam a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Belezúgtam a legjobb (fiú) barátomba! Mit tegyek? (A többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval egy 13 éves lány vagyok és tavaly nyáron ismertem meg a legjobb fiú-barátomat M.-et (bocs, nem írom ki a teljes nevet).Szóval egy 1 hetes táborban ismertem meg és 1 hét alatt olyan bizalmas barátság alakult ki köztünk,hogy egyből tudtuk,hogy mi legjobb barátok vagyunk.Nagyon megkedveltem és idén amikor újra láttam...görcsbe rándult a gyomrom,izzadt a tenyerem meg ilyesmik.Azonnal tudtam,hogy belezúgtam.Azóta egyébként sok minden változott.(Amúgy is pletykáltak rólunk hogy mi együtt járunk,közbe meg nem)Mostanában már egyre közelebb engedjük a másikat magunkhoz,volt hogy én a hintában ültem mert a húgomra vigyáztam ő meg játszott,ő meg leguggolt velem szemben,közelebb húzta a hintát és kb. 5-10 cm volt közöttünk,úgy beszélgettünk.Tehát általában ilyen távolságra van egymástól az arcunk.Szóval most nem tudom hogy mi van,mert én teljesen belezúgtam,de nem tudom hogy ő mit érez meg hülye és félreérthető jeleket ad,miközben elvileg (?!) van barátnője.Szóval most nagyon nem tudom hogy mit csináljak.Szóval mit tegyek??Segítsetek légyszi!!!!

#legjobb barát #segítség! belezúgtam #fiú-barát
2013. jún. 15. 19:11
 1/4 anonim válasza:
Szerintem flörtölj vele vagy adj neki jeleket ha veszi a lapot akkor majd ö fog lèpni ha nem akkor hagyd a francba mert csakj elrontod a baràtsàgotokat!! De te döntsd el mert ha meg sem próbàlod akkor kèsöbb meg lehet h nagyon megbànod ! :)
2013. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Ami azt illeti számtalan jelet küldtem és kaptam is vissza, (általában pozitívat,de ha a haverjai is ott vannak akkor diszkréten visszautasít) szóval most nem tudom hogy állunk.Volt már pár (höh,kb. 15-20 db) majdnem csókunk amikor már tényleg csak 3-4 centire voltunk egymástól de valami mindig közbejött.És ezeket általában ő kezdeményezte.
2013. jún. 15. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon közel kerültök egyszer csokold meg csak spontán ha tetszik neki nincs gond ha nem akkor mond hogy csak poén volt.:D 14/F
2013. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz főleg úgy, hogy nagyon forgalmas helyeken fogunk találkozni szeptembertől,idén nyáron meg egyáltalán nem de megpróbálom.kösz a tippet :DD
2013. aug. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!