Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet túl sokáig várni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túl sokáig várni az előző kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Lányok! Van olyan, hogy évek telnek el egyedül és már nem vagy képes az új kapcsolatra? Mennyi ideig kell udvarolnia az új jelentkezőnek, hogy képes legyél bízni benne?


Fiúk! Kihívás nektek egy olyan nő, aki sokáig volt egyedül és nem ugrik rögtön az ágyatokba? Meddig tartanátok ki komolyabb előrelépés nélkül?



2013. jún. 15. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig lennék vele szex nélkül?

Ha nagyon szeretném ezt a kapcsolatot, és nagyon megfogott a csaj akkor max 6-8 hónapot várnék. Viszont akkor már erősen lázadnék, hogy bizsereg a nunim:D

2013. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tonik, te fiú vagy vagy lány? :-)

Megírod mennyi idős vagy?

2013. jún. 15. 19:31
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar ha nem ugrik rögtön az ágyba, sőt! Ami azt illeti én magam se szeretek rögtön így indítani, az egyéjszakás kalandok sem az én műfajom. Szerintem 1-2 hónap ideális, attól több azért már ne legyen.

26F

2013. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt jó tudni! Valamiért a nőkben az a hit él, hogy mivel a legtöbben első alkalommal beugranak az ágyba, a férfiaknak biztos ez az elvárása és amúgy nem is érdeklődnének, hanem tovább állnak, ha nem kapják meg valahol rögtön.

Én is úgy gondolom, hogy az másfajta kapcsolatot eredményez ("max összejárogatunk utána"), de most nem olyat szeretnék!

Köszi a választ!

2013. jún. 16. 07:02
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy nagyon sokáig sem jó húzni (mint írtam, 1-2 hónap ideális, annyi idő szerintem elég h megismerjük a másikat és felszabadultak legyünk egymás társaságában), de ettől több időnél hajlamos lehet a férfi azt gondolni, hogy a nőnek csak egy beszélgetőpartnerre és lelki szemetesládára van szüksége, de nem érez szexuális vágyat.

26F

2013. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!