Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha egy osztállya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha egy osztállyal nagyobb fiú tetszik nekem? Nem tudom, tetszem e neki? Totál belezúgtam, és néha az ebédlőben is szemezünk, meg a szünetben is, de mindíg máshová néz, ha két másodpercig is nézem, nem tudom eldönteni, mit érez irántam?

Figyelt kérdés
nem szoktunk beszélgetni, sőt utoljára tavaly beszéltem vele táncon.Amúgy az igazgató úr és az osztályfőnököm fia... És amióta ismerem folyton rajta akad meg a szemem...Ráadásul nagyon félénk, nem is mer szóba állni lányokkal, és igazából én is az vagok.Tavaly táncon ismertem meg, de mostr már nem ő a táncpartnerem.De most már nem bírok várni, tudnom kéne, fúrja a kíváncsiság az oldalamat! Amúgy 7etdikes, én meg hatodikos, talán ezért nem beszélgetünk soha, de egyidősek vagyunk! 12 évesek!
2009. okt. 11. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tul korai még a szerelem?Sztem ez csak egy fellángolás a részedrol,de ha annyira kiváncsi vagy h mit érez irántad,akkor bátran kérdezz rá;)
2009. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez még nem szerelem:) de édes....ettől szépek a diákévek^^
2009. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike:) lehet igazad van, csak a legutóbbinál is fellángolás 5 évig tartott.... csakhogy az egy tuskó.. na mind1 köszi :)
2009. okt. 12. 06:56
 4/5 A kérdező kommentje:
hm.. azót 1 év telt el:) hallgattam rád, de csak üzenetben írtam meg, hogy tetsziknekem :) jjóég.. de "kicsi voltam"... Most már nem így viselkednék... De azt egyébként sem állítottam, hogy szerelmes vagyok :P Azért az biztos,hogy én is teszem neki, és megint vele táncolok... Nos, nem tudom elhinni, hogy ebből azért lesz valami.
2010. okt. 27. 20:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Újabb 1 év :D Most már azt hiszem tényleg megkomolyodtam... De kicsi is voltam... Nagy hülyeség volt, kinőttem belőle :P Úristen, de cink visszanézni ezt a kérdésemet XD :$
2011. aug. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!