Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heló, szemezni szoktam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló, szemezni szoktam egy lánnyal a suliban, úgy pár másodpercig, de ő mindig el fordul, és amikor közelebb vagyok hozzá, akkor rám se néz. Most akkor mi ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszarok ezektől a nézelődős kérdésektől.... Már tényleg minden második erről szól.
2011. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Unja, hogy bámulod.
2011. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szájszag? testszag? pattanás? vagy csak szerencsétlen vagy?
2011. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszel neki és direkt fordul el vagy tetszel neki és zavarba jön...ha ilyeneket itt kérdezel valószínű meghalsz mielőtt rájössz. Egyszerűen szólítsd le ha azt mondja bocs de nem ér rá akkor egyértelmű, valamikor el kell kezdeni...
2011. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Én téged nézlek, de nem figyelsz,

Mert engem nézel, és rám ügyelsz.

Mi őket nézzük, de mit sem ér,

Hisz minket is néznek valamiért"


"Akad olyan, sajnos nem is kevés,

Ki semmit sem lát, hiába néz,

Mert sohasem érti meg a dolgok lényegét."

2011. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szemeztek akkor tetszel neki. Ha közelben vagy, akkor meg félős, azért nem néz rád. Ezen mit nem lehet érteni? Ezek egyértelmű jelek, be kell próbálkoznod. Ha elhajt, hogy nincs kedve, nem ér rá stb. Akkor egy másik időpontban újra be kell próbálkozni. Ugyanis a női nem ált. azt jelenti, hogy most nem, nemigen, még nem, nem tudom stb. azért kell még egyszer rápróbálni. Ha akkor is nem lesz, akkor gyanús, hogy más lány után kell nézned. De ha igen, akkor nyertél, ilyen egyszerű. Ha nem lépsz és csak ide irogatsz, akkor hülyének fog nézni a szemezős lány és egy gyáva kukacnak fog tartani. Akkor meg hiába tetszel neki nagyon, akkor is el fog hajtani a búsba. Így működnek a lányok. Ha nem lépsz először, akkor leírnak, hogy egy nulla vagy és már nem fogod érdekelni őket/őt.
2011. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Te nagyonhülye....lehet h tetszel neki, és zavarba hozod h nézed. beszélges vele...vagy a másik, lehet h egy született nyomorékvagy :| xD
2011. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyik sem. Pl én is hasonló szituációban vagyok. (Bár szerintem nálunk nem volt szó szemezésről, csak bambulásról.) Szóval mikor elkezdtem a gimit, egy elég zűrös időszakomban voltam, ami zavartságot és kimerültséget okozott. Ebből kifolyólag gyakran bambultam, akár embereken is, így egy felettem járó fiún is. Abszolút nem volt szándékos, csak úgy megesett. Mindig akkor kapcsoltam, mikor már ő is felém nézett. Aztán kezdtem zavarba jönni, hátha félreérti a dolgokat. (Jófejnek tartom, de ennyi.) Végül annyira zavarba jöttem, hogy úgy döntöttem, jobb ha rá sem nézek. Azóta sincs változás. Nálatok már alakult valami? Tudod az indítékot?
2012. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!