Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnénk, hogy túlélje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnénk, hogy túlélje a nyarat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt a párommal. én 20, ő 22. mindketten főiskolások vagyunk, ő már június elején végzett a vizsgáival, szóval ebben a hónapban még nem találkoztunk. jövő héten még egyszer fogunk, aztán a nyár alatt a legjobb esetben is 2x, max 3x. messze is lakunk egymástól, plusz ő dolgozik a nyáron, de úgy hogy szinte szabadnap nélkül minden nap 9-től 20:30ig. fizikai munka, így estére eléggé kivan. ezt meg is értem. csak hogy mindig megbezséljük hogy na akkor este beszélünk,legalább chaten. feljön aztán 5-10 perc múlva mondja, hogy megy aludni/filmezni/számítógépes játékkal játszani. ilyenkor nem túl társasági nem túl beszédes, mondta is hogy esti pihenésként szívesebben játszik. elég rosszul esik, hogy hozzám nincs kedve. persze nem mondja ki ilyen nyíltan, de szinte mindig leráz. én tudom, hogy a munka miatt van ez, mert volt már pár hét hogy fősuliból hagyott ki és dolgozott, akkor is ilyen volt. viszont miután kipihente magát, és találkoztunk újra a régi. mondta hogy eddig még egyik kapcsolata sem élte túl a nyarat, nyáron mindig szakított a barátnő. most már értem miért. én próbálok türelmes lenni, de mintha nem is tenne azért, hogy ez a nyár másképp alakuljon. beszéltem már vele erről, próbál változtatni, de nem nagyon megy. felvetettem az ötletet, hogy beszéljünk hetente 1x-2x, de így meg nekem van hiányérzetem. mi lenne a jó megoldás?
2013. jún. 16. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani baratom meselt a volt baratnojerol, hogy mikor baratom 12 orazott epitkezeseknel es mashova nem akart menni csak haza es bezuhanni az agyba , es hogy amikor beszelt a volt baratnojevel a csaj mingig hisztizett , hogy miert nem megy at vagy , hogy o miert ne mehetne at , es hogy ezen mennyit vitaztak.. erre en miert nem mentel at? Egy fel orat orat fent lettel volna vele , es utan aludhattal volna.. erre o nem ez nem igaz, nem hogyott volna pihenni, biztosan szexelni is akart volna amihez tutira nem lett volna erom.. erre en , mivan ha ez lett volna? Csakcsukd be a szemed es kepzeld el.. hosszu faraszto nap , sok sok munka, te atmesz baratnodhoz aki valami finomsaggal var, lefurodtok ketten . Furdes utan szex, de ugy hogy o mozog . Utana egy jo kis maszirozas es aztan osszebujva elalszotok.. erre o ez akkor nagyon is jol esett volna de hogy a csaj tuti nem ezt tette volna.. erre en semmi de.. nem mentel at, nem tudhatod...

Szoval a sztori lenyege ( tudom irtad, hogy nyari szunet es hogy messze. Is laktok.. ) de ugyan ugy , o is felhet ,hogy hosszu nap faradt es , hogy te mit akarsz amikor o vagy te at mesz hozza.. szzoval hivd fel es mond el neki ezt a csabito otletet pl. Szia . Tudom, hogy eleg nehez napod volt ezert arra gondoltam atmehetnek , segithetunk egymasnak megmosni a hatat utana meg egy jo kis maszirozasra gondooltam. Persze en neked. Es utana osszebujva aludhatnank. Es ha gondolod reggel szeretkezhetunk ( pasik alltalabban aktivabbak reggelenkent :D )

Nah. Ha erre is nemet mond akkor van egy kis problema :( de ha igent mond akkor meg tenyleg ne varj el tolle sokat mert lehet , hogy tenyleg hulla lesz .. de ha aztt megteszed neki , biztosan orulni fog ;)

2013. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos csak akkor tudnánk átmenni egymáshoz ha szabadnapos. a két hétben még egyszer sem volt az:( 5 óra az út 2 átszállással, sajnos nem egyszerű:/ persze jó tipp, csak nehezen kivitelezhető nálunk.
2013. jún. 16. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat az nem jo .. :( sajnos igy nemtudok mit tanacsolni.. mert ha most szakitanatok az tenne tonkre a nyarad, de igy meg az a franya varakozas... :( elegge rossz helyzetben vagy igy.
2013. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!