Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szeretitek a spórolós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek a spórolós pasikat?

Figyelt kérdés
nem keresek jól de sok kis sz@ar melókat is megcsinálok és csak azt veszem meg ami kell, bár az is hozzá járul a dolgokhoz hogy még a szüleimmel lakom de így is adok haza pénzt,de még mindig olcsóbb mint ha külön laknék, nincs se jogsim se kocsim bár meg tudnám venni, persze rossz a szemem is és amég felnem veszem a szemüveget addig nem is lehet jogsim, de én inkább ha lesz egy rendes komoly barátnőm rá és egy lakásra akarom költeni.
2013. jún. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Csak akkor szeretik, ha rájuk költöd a lóvét.
2013. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha spórolni kell akkor spórolni kell...ha szeretjük, ha nem.
2013. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minden ok, addig ameddig nem viszed túlzásba

amugy szerintem dicséretes az ha tudsz vigyázni a pénzre és nem költöd "hülyeségekre" ...


20/L

2013. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én párom annyira smucig volt, hogy még a szappanra, vízre és kajára is sajnálta a pénzét pedig kétszer annyit keresett mint én. Nem birtam mellette maradni!! Nem vehettem magamnak egy üveg kólát mert már ment a duma részéről...

Azért ennyire ne spóroljon. Ésszerü keretek közt belefér az nem zavar mert én is spórolós családban nőttem fel de azért mindennek van határa!!

2013. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ennyire énse vagyok spórolós.
2013. jún. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!