Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtöknek/barátotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtöknek/barátotoknak nem tudnátok megadni a 100%-os boldogságot és törődést elengednétek akármennyire is szeretitek, hogy találja meg azt, aki mindent megad neki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miben mérik? Vagy mire érted ezt? Gondolom ha nem boldog szakít ő.
2013. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen.
2013. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, de én szerintem nem :S Sajnos vagyok annyira önző, hogy nem.
2013. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen elengedném,mert nem lenne korrekt csak magamra gondolnom.Ha egy kapcsolatban az egyik fél nem annyira boldog,hosszú távon úgyis kellemetlenséget szűl.Ha szeretünk,fáj elengedni de borúra mindig jön derű.
2013. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zoliba' ***** válasza:
100%
ha ő akarja,akkor igen. Ha neki elég 80%,akkor nem.
2013. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a párom akar gyereket pár éven belül, én kizártnak tartom hogy szüljek, undorít még a gondolata is, így viszont tisztában vagyok vele, hogy nem lesz hosszú távú a kapcsolatunk, és akármennyire is szeretem, el kell és el is fogom engedni. mások az elképzeléseink, és egyikünk életébe sem fér bele ebben a kérdésben a kompromisszum. hagyni fogom hogy mással legyen igazán boldog, akkor is, ha rossz érzés lesz.
2013. jún. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!