Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem lehet nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet nála? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban,aki nekem nagyon tetszik.Csak néha vesz engem észre,és inkább nézi a többi lányt,illetve beszélget a többi lánnyal inkább,mint velem.Szóval,nem vagyunk nagy beszélő viszonyban.De én szeretem Őt.Mindig próbálok ott lenni ahol,direkt mindig próbálok jól ki nézni,csak hogy végre észrevegyen.

Ezekkel mennyi az esélyem nála? Vagy ha tudnátok tanácsokat adni,azt nagyon megköszönném.



#őisszeret? #mennyiesélyemvan?
2013. jún. 17. 13:20
 1/5 anonim válasza:
Hát ez bonyolult. Nem a filmekben kell bízni, hogy majd összeszeded a bátorságod, szerelmet vallasz neki, ő meg megkéri a kezed xD. Aprón kell puhatolózni. Szervezz közös programokat a haverokkal(ő is legyen köztük), aztán mindig legyél 'véletlenül' a közelében... ha beszélgetni próbál akkor ne az aranyos minden érdekel énedet vedd elő. Légy magabiztos, határozott, figyelj oda, néha kérdezz vissza, de ne idd minden szavát, nem kell h érezte h +veszel érte ;) aztán később úgyis kiderül h érdeklődik e irántad. Ha pl előkerül a kinek van csaja/pasija téma, az mindig jó alkalom h sokat meg tudj róla :D
2013. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ömm.Köszi:D Csak általában fiúkat nem szoktam magammal hívni.Meg annyira rühellnek a többi lány osztálytársaim..azzal hülyülnek a telefonjukon,hogy van ez az "Igaz vagy hamis?" nem tudom mi hülyeség,és belemondják hogy pl: "Ő szerelmes belém?"És én beléé?" Phuj.
2013. jún. 17. 13:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki még?:)
2013. jún. 17. 14:17
 4/5 anonim válasza:
huh.szerintem is közös programokat kellene vele és a haverjaival szervezned.vagy csak kérdezd meg tőle hogy hogyvan és figyeld hogy hogyan reagál.beszélgess vele minél többet és egy idő után ugyis kiderül:)
2013. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. jún. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!