Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A Pasim most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A Pasim most megsértődött?

Figyelt kérdés

Ma kb fél órával ezelőtt elmentem kutyát sétáltatni, és jött velem a bátyám is, de ő fodrászhoz ment (jó kapcsolatban vagyok a bátyámmal, mindig megvéd) és amikor külön ágazott az út adtunk egymásnak puszit. Ezt végig nézte a pasim, aki nem tudom, h mit keresett arra! Fa arcal megfordult, és elment onnan! hiába hívom nem veszi fel! Am nem tudja, h van testvérem! Nagyon félek! Mi van ha szakítani akar!

PLS Help! 17/L



2013. jún. 17. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha szakítani akar, meg is érdemled! Már bocs. Illet volna neki elmondanod, hogy van testvéred. Innentől számolj a következményekkel!
2013. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De elment! hiába mentem utána! Nem vagyunk rég együtt, még nem mutattam be neki a családom!
2013. jún. 17. 16:23
 3/26 anonim ***** válasza:
Írj neki egy sms-t.
2013. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Írtam, de nem válaszol! Írtam, h akit látott a bátyám volt! de nem írt vissza!
2013. jún. 17. 16:27
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
1es vagyok! Nem is kellett volna neki bemutatnod a családod, csupán annyit mondanod, amikor megismerted, hogy hé b+, van egy fiútestvérem, és szoktam vele lógni. De ha lusta vagy ennyit mondani, akkor így jártál.
2013. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
1 hete járunk! Szerinted nem korai ember?! nem kéne basztatni engem!
2013. jún. 17. 16:31
 7/26 anonim ***** válasza:
Szólj egy barátjának vagy egy közös ismerősötöknek hogy magyarázza el neki a szitut.
2013. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%
Még mindig az 1es vagyok! Nézd kérdező, ha hülye kérdést teszel fel, akkor hülyén fogok válaszolni! Látom a hozzáállásoddal is van baj, hogy b@sztatásnak fogod ezt fel. De, ha nincs annyi eszed, hogy szólj az 1hetes "barátodnak", akkor arról itt senki nem tehet. Tudod a kifogásokat keresed! Nem vagy képes belátni, hogy hibáztál, ezért engem okolsz, hogy b@sztatlak.
2013. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

okés szólok! De figyelj első!neked egy egyhetes kapcsolatban az lessz az első dolgod: Van egy bátyám!

tényleg tök logikus!

azt hiszi a barátom, h mással is kavarok :/

2013. jún. 17. 16:40
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy puszi miatt megsértődik?

A legjobb fiú barátommal néha megöleljük egymást. Nem szoktuk a barátom előtt, de volt hogy meglátta. És? Tudja, hogy eszem ágába se lenne megcsalni.

Ne haragudj, de szerintem a barátod túlreagálta.

Ha komolyan gondolja veled a dolgot, akkor megbocsájt! Ne aggódj! :)

2013. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!