Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A Pasim most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A Pasim most megsértődött?

Figyelt kérdés

Ma kb fél órával ezelőtt elmentem kutyát sétáltatni, és jött velem a bátyám is, de ő fodrászhoz ment (jó kapcsolatban vagyok a bátyámmal, mindig megvéd) és amikor külön ágazott az út adtunk egymásnak puszit. Ezt végig nézte a pasim, aki nem tudom, h mit keresett arra! Fa arcal megfordult, és elment onnan! hiába hívom nem veszi fel! Am nem tudja, h van testvérem! Nagyon félek! Mi van ha szakítani akar!

PLS Help! 17/L



2013. jún. 17. 16:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
OMG kövezzenek meg engem! XDD
2013. jún. 17. 17:18
 22/26 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen hülyéket nem ártana! Fel kéne nőni.
2013. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A holdig!
2013. jún. 17. 17:23
 24/26 anonim ***** válasza:
Akár. Nem a holdig, hanem agyban!
2013. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb lett volna, ha tud róla, hogy van egy bátyád, pont az ilyesmi elkerülése végett, na de hát normális esetben azért nem kéne szakító oknak lenni, hogy ezt elmulasztottad az első egy hétben.

Írták már, hogy kérj meg egy közös ismerőst, hogy magyarázza el a srácnak a helyzetet, bár már az is elég furcsa, hogy nem ad neked lehetőséget arra, hogy megmagyarázz egy puszit.

Ha az ismerős közbenjárására (olyan legyen lehetőleg, aki ismeri a bátyádat), sem enyhül meg a barátod, akkor ne bánd, hogy szakítotok! Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen típusú pasikkal nem érdemes kapcsolatot kezdeni, csak bajod lenne vele.

2013. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én szereznék +1 bátyót:)
2013. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!