Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök/barátotok más srácokkal/csajokkal beszélgetne?

Figyelt kérdés

Szóval, ha csaj akkor srácokkal, ha srác, csajokkal.

Nincs szó találkozgatásról, csak beszélgetnek.


2013. jún. 17. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem értem, milyen beszélgetés? ha vki előtte is a barátnője, barátja volt, akkor miért ne?
2013. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha csak beszélnek az nem gáz, ha alap témákról..

bár nincs barátom:)

2013. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Olyanokkal is, akiket már a kapcsolatuk előtt ismert, és olyanokkal is, akiket közben ismert meg.

Nem személyesen, csak neten. Hasonló érdeklődési körű emberekkel úgymond barátkozik.

2013. jún. 17. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért zavarna?
2013. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha olyanokkal beszélgetne, akiket előttem is ismert, az nem zavarna, egész addig amig nem menne át a beszélgetés vmi másba.. akiket meg közben, hááát.. nem tudom.. az exem flörtölgetős volt, úgyh nekem ettől fóbiám van:(
2013. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 walk w1th mee ***** válasza:
hát 1bizonyos szintig nem
2013. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért zavarna?:D
2013. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jajj, ezek annyira kiábrándító kérdések. Attól, hogy valakivel jársz miért ne állhatna szóba más férfiakkal/nőkkel? Én pl ugyanabba a társaságba járok, ahová az "elődöm" és szoktak beszélgetni párommal. És akkor mi van? Én teljes mértékben megbízom benne és ennyi. Ha valaki ilyesmin felhúzza magát nem bízik a másik félben.
2013. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Orsinacska válasza:
Nem zavarna csak akkor ha már túl sokat flörtölne
2013. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne álljon szóba senkivel! Még a szüleivel, családjával is szakítsa meg az összes kapcsolatot. Mi az, hogy másra is rá mer nézni?
2013. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!