Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavarna ha barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha barátnőtök néha a volt barátjával beszélgetne? Nekem azt mondta hogy nem érdekli engem szeret ezt el is hiszem csak én úgy tudtam nem besz már.

Figyelt kérdés

Tegnap észrevettem hogy ritkán még azért besz nekem meg mást mondott.

ezért nagyon zavar de ő meg vergődik nekem hogy nincs semmi meg hogy magánélete lehetne stb.

igaza van valamennyire oké. de engem eddig nem zavart kivel beszélget. de akk miért mondja hogy nem tud róla semmit?


2011. máj. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető hogy zavar téged.Am ettől bennem is felmenne a pumpa.Eleve nem ebszélek exeimmel csak 3-4 havonta kb 10-20 sort ha meg van bnőm akkor 3-4 havonta se beszélek velük:)
2011. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, pedig nincs ebben nagy dolog. Ha valakivel elmúlt a szerelem, akkor még barátság maradhat köztük. Ez normális. Mond meg a párodnak, hogy nem bánod, de ne titkolja előtted. Csak megérti.Te meg őt.
2011. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pont ez az hogy mondtam neki hogy azzal beszél akivel akar nem bánom. tudom hogy engem szeret. csak az hogy nem mondta.

Erre mi a válasza? minek? van magán élete.

ja jó :/ mondom.

tudom hogy szeret csak könnyen elborul az agya :/

2011. máj. 15. 15:18
 4/5 A kérdező kommentje:

annyiban megértem hogy ha nincs semmi köztük akk elhiszem hogy zavarja. ismerem az ilyet :)

csak azért ezt elmondtam volna. vagy ezt csak én gondolom így?

2011. máj. 15. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom beszél a volt barátnőjével, és egy kicsit zavar is. mondjuk ők nem is úgy szakítottak, hogy rosszba vannak, hanem barátok. szerintem ez nem annyira, de néha-néha szóvá teszem neki.

talán azért mondta azt, hogy nem beszél vele, mert nem akarta, hogy rosszul essen neked...

2011. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!