Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szánalmas lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas lenne ha ezt csinálnám?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 hónapja szakítottunk a barátommal akivel 10 hónapig voltunk együtt. Úgy váltunk el h még szeretjük egymást ( egyéb komplikált okok miatt volt az elválás: mind a ketten máshogy tervezzük a jövőnket.) Azóta beszélünk heti, két heti rendszerességgel és háromszor találkoztunk is azóta társasággal. Össze is "gabalyodtunk" ezeken az alkalmakon. Hiányzik. Az hogy beszélgessünk és ezeken az alkalmakon nem csak testiség volt hanem dumáltunk is tök jókat mint két barát.19 éves vagyok ő meg 23 és csak annyi h arra gondoltam írnék neki egy olyan sms-t amiben erős célzást tennék arra h le akarok feküdni vele. Nem tudom h ez h venné ki magát, mert szeretném, de ilyenkor nem tudok tiszta fejjel gondolkodni. ÉS szerintetek ez szánalmas lenne a részemről, mert közben meg úgy gondolom h nem zavarna bennem össze semmit sem, mert tudom h nem fogunk újra összejönni, csak legalább hadd érezzem már jól magam. Meg h a fiúk mit szoktak szólni az ilyen sms-ekhez? Szeretik ha egy lány ilyet ír nekik és szexinek tartják,kapnak az alkalmon, vagy szánalmasnak titulálják a lányt. (Egyébként még szeretjük egymást és egyikünknek sincsen másik partnere és úgy váltunk el h jóban maradunk meg barátokként. Szóval várom a véleményeket h ez h jönne ki. Jó ötlet e egyáltalán?
2013. jún. 18. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... én nem tenném a helyedben.
2013. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se tenném... Inkább próbáljátok meg újra, vagy lépjetek tovább...
2013. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, szánalmas. Ha azt szeretnéd, hogy kihasználjanak, hát rajta. Persze, most azt mondod, hogy nem zavarna össze, de még szereted, különben nem gabalyodnál össze vele, amikor találkoztok. Szerintem ne találkozzatok, és pihenj egy kicsit, legyél egyedül, amíg az érzelmeid letisztázódnak és keress olyan férfit akivel majd szeretitek egymást, és neki tartogasd a szenvedélyedet.
2013. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ezt neked kell eldöntened, ha szeretitek egymast akkor mind a kettőtöknek jót tenne,viszont ne éld bele magd hogy majd újra összejöttök. csak érezd jól magad vele és ennyi.! :)
2013. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

távolodj el, mert így soha nem fogsz új kapcsolatot keresni,

szóval ne tedd, mert körülötte forog minden gondolatod, ezen kellene változtatnod N

2013. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, 2 eredménye lehet.

1. Belemegy a dologba,mivel férfi,de a barátságotoknak valószínűleg lőttek, ráadásul lehet h olyan fajta embernek könyvel el,amit most nem boncolgatnék.

2.(és ez valószínűbb,ha normálisan gondolkodik) Szánalmasnak fogja tartani és elundorodik tőled.


Én semmiképp nem írnék neki ilyen sms-t.

De te ismered,neked kell tudnod,hogy mit akarsz,csak számolj minden végkifejlettel. :)

/Persze ez csak az én véleményem/

2013. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem meg mindenki a saját hibáiból tanul, ha valaki nagyon szereti a másikat akkor nehez ellenállni. de ha a pasin láttod hogy csak kihasznál akkor tényleg felejtsd el., viszont ha még szeret akkor szerintem semmi jele a szánalmaságnak
2013. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Hasznosnak bizonyult mind. Ezeken a dolgokon rágódom én is. És azért mert amikor összegabalyodtunk azon a 2-3 alkalmon akkor úgy viselkedtünk mint ha még mindig együtt lennénk. Átölelt, kaját csinált, megfogta a kezem.. egyebek.Szóval attól nem tartok h kihasználna. Nem olyan. Inkább csak azon rágódom hogy amit ti is mondtatok, hogy hogy venné ez ki magát. Ezek után h tekintene rám. De inkább hagyom a francba ezt az eszement ötletet és továbblépek. Mert abban igazatok van h így sohasem fogok tudni normálisan továbblépni. :) Még egyszer köszönöm.
2013. jún. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!