Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ki a szánalmas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ki a szánalmas? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy lány elárult (hosszú történet,nem írom le) és még neki állna feljebb,ha én elárulnám... Én biztos vagyok benne,hogy elárulom,mert így fair nem? Nagyon flegma,bunkó,ribanc lett,és már a barátnői is el akarják árulni,elegük van abból,hogy így viselkedik... Vagy egyéb ötletek?
2013. máj. 19. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elárul szó helyett használhatnál vmi lényegre törőbbet, mert így sok konkrét válasz nem fogsz kapni...Itt mindenki mindenkit el akar árulni?
2013. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell leírnod, csak az elárul szó kontextusát áruld el légyszi!
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg foglalkozni az egésszel... Ne süllyedj le az ő szintjére.
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te ne üss meg lányt, de kérd meg az egyik barátnőjét hogy b@ssza pofán úgy, hogy berepüljön a szemközti tujába.
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

te leszel, ha így viselkedsz. attól vagy több a flegma leányzónál, ha hagyod az egészet a francba. nem kell többé hozzá szólnod se semmi. a lány barátnőit is jellemzi kit választanak barátnak.

légy okos és legyél több ennél a bosszúállósdinál

2013. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igaz... Elárul szó helyett használhatnám azt,hogy jól beszopatott... Majd a barátnői elintézik,úgyis a lány fog szenvedni nem én
2013. máj. 19. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen pasi emlékeim szerint-tizenévvel később szenved mint a torkos borzi.


Aztán tudok ilyen "jóakaratú" bosszúálló emberről(nő ) szintén szív mint a torkosborzi.


Van értelme? Bár próbálkozni lehet:DD

2013. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerint szopasd meg szó szerint. Vagy majd a karma elintézi.
2013. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne beszélj a lány barátnői nevében! Lehet hogy ők nem is így gondolják. Ami meg a lány viselkedését illeti, ha tényleg így van, igazad van hogy kiakadtál rá. Ne fuss azután aki nem értékeli ha próbálsz kedves lenni hozzá.
2013. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó válaszoló (tudom ki vagy xd)
2013. máj. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!