Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg túl elnéző vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg túl elnéző vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és ezt bevallottam neki,és megmondtam,hogy beszéljük meg ezt személyesen..Azt mondta oké,csak neki is nyári gyakorlata van (140 óra,és burkolónak tanul) ő is reggel hétre megy és késő délutánig dolgozik a tűző napon..) meg van,hogy hétvégén is mennie kell.. Én nekem nem vészes ennyire,mert reggel héttől 2ig legkésőbb vagyok a gyakorlaton,ülök a seggemen,és forrasztok meg mérek...Viszont úgy volt,hogy ma találkozunk és jön az o.társam aki leakart róla beszélni és mindennek elmondta(én helyretettem a gyereket és megmondtam merről mennyi) de ezt elmeséltem a fiúnak,hogy nem szeretném ha jönne osztálytársam és leírtam miért...Írta a fiú,hogy akkor jöjjön osztálytársam és kíváncsi lesz az arcára mikor ezt felhozza neki,én meg,hogy ne féljek mert hiába tetszek osztálytársamnak,ez nem változtat semmit kettőnk között.. Aztán mondtam,hogy megy 17:30kor utána meg 18:00kor buszom és előtte írja meg 5-10 perccel,hogy eltudnak jönni a melóból vagy még nem meg nehogy potyára induljak el.. Aztán most 40percel ezelőtt írt,hogy később érnek haza,szóval majd máskor(amúgy se volt 100% a mai nap). A kérdés az,tényleg túl elnéző vagyok,hogy lehet csak júl 7.e után tudunk találkozni? Sokan azt mondták,hogy balek vagyok...
2013. jún. 18. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez kicsit katyvasz :D

Amúgy egyszer még jöhet közbe valami.

2013. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz, de ő ezt tegnap mondta előre,hogy ameddig tart a nyári gyakorlat neki is,nem ér rá annyira de amint ráér akkor talizhatunk..Mégis azt mondja pár ember,ha annyira érdekelném akkor este 8kor is szakítana rám időt..Vagy ha legközelebb is lemondja akkor kezdjek gyanakodni...
2013. jún. 18. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsit kusza tényleg, de a lényeget értem :D

Hát én is voltam tavaly szakközépből gyaxin, ez csak számítógépes munka volt irodában (8 órát kellett kattintgatnom) nem volt fárasztó, de mondjuk szellemileg lehúzott. 160 óra volt (szerintem neki is annyi, emrt heti 40, nem??)

Olyan szinten lehúzott az egész, elment az utazással 2 óra+8 óra bent (szigorúan vették az időt) alvás 7-8 óra és akkor osszam be a maradék 6ot MINDENRE. fürdés, evés, kis törödés magammal (köröm, szőrtelenítés stb..) Hát kegyetlen, semmire nem volt időm. Ráadásul ő fizikai munkát végez a napon.. Légy elnéző!

2013. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak félek,hogy az idő alatt más megtetszik neki,vagy már nem fogom érdekelni.Elolvassa az üzit,(jó igaz munka közbe írt most) de sokszor nem Ír vissza vagy ha igen akkor jóval később :D De mióta elmondtam neki,hogy tetszik többet beszélünk.. Türelmes leszek:) sok fiútól hallom,hogy kiakasztó mikor egy csaj neki áll hisztizni és nem érti meg,hogy sok a meló..:S
2013. jún. 18. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 8-10 óra szellemi munka mellett tudok még 2-4 órát edzeni is (akár tűző napon). Elmondtad, hogy tetszik neked és már nyeregben is érzi magát. Hanyagold a gyereket!
2013. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak...
2013. jún. 18. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
5. és neked van bartnőd? és időd van rá? :)
2013. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon megoszlottak a vélemények..Bizonytalan vagyok :S
2013. jún. 18. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, van barátnőm. Majdnem minden nap találkozunk. Hétvégén általában nincs munkája egyikünknek sem és edzeni is csak 3-5 nap szoktam a héten, mert pihenni is kell. Persze van, amikor csak 1-2 óra az edzés, de nem ez a lényeg.
2013. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!