Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha tisztában vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tisztában vagytok vele, hogy érdeklitek a lányt csak azért keresitek a társaságát, mert jó az egotoknak vagy nem akar. Játok megbántani vagy ti is kötődtök hozzá?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
leginkább a 3. lehetőség szokott fent állni, ritkább esetben a 2. de az első sosem+
2013. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én speciel, ha tisztában vagyok vele, akkor ha nem, azt valahogy tisztázom inkább előbb, mint utóbb, szóval ha már keresem, etc., akkor részemről is vannak szándékok. Ugyanakkor egyénfüggő, van aki ezzel igen bátran (vissza)él...
2013. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez k -rva jó kérdés. Én sem tudom.


27/f

2013. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!