Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Párom elég sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Párom elég sokat dolgozik de tegnap észre vettem rajta, hogy kitágult pupillái voltak!?

Figyelt kérdés
Szedhet valamit , vagy valamit csinálhat? rákérdeztem azt mondta nem ! remélem nem keveredett rossz társaságba! aznap éjfélig volt fent. Építőiparba dolgozik a dög melegbe 22/F. Mondtok pár jelet amin tuti lebukik ?

2013. jún. 19. 06:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
hát szerintem vagy kokó vagy fű de lehet hogy az erős fényviszonyok miatt van megeshet.Am merre laktok?priviben.
2013. jún. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aki gyorsítót szed az kevesebbet pislog mint más. Jobban izzad, felmegy egy kicsit a testhőmérséklete. Hatása alatt nem nagyon lehet aludni, másnap nagyon levert az ember. Rengeteget kell inni hogy ne száradjon ki a hatása alatt. A pupilla kitágul ahogy te is írtad.
2013. jún. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő Rengeteget pislogott .nekem azt mondta fáj a szeme .
2013. jún. 19. 06:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy kis fűvel nincs semmi gond. De lehet hogy csak heggesztett.
2013. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hegesztés kizárva.

nem voltak pirosak a szemei .

2013. jún. 19. 06:36
 6/14 anonim ***** válasza:
akk a fű meg a herbál is kizárva mivel mindegyiktől olyan piros lenne a szeme mint a bagzó macskáé :)
2013. jún. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ha valaki 10 órát dolgozik tűző napon akkor nem hiszem , hogy ilyen "sokáig" fent tud maradni valami szer hatása nélkül mikor máskor 9 -kor kidől. és eléggé felfokozott volt begerjedt..
2013. jún. 19. 06:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Van akinek alapbol tag a pupillaja.


Kerdezd meg toke, egy forumon, idegenek honnan tudnak , hogy mit szed a baratod ?

2013. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8/8 olvass figyelmesebben !! Rákérdeztem mint ahogy írtam!!!
2013. jún. 19. 08:05
 10/14 anonim ***** válasza:
ha hazajön a sötétből és bemegy a fényre bizony kitágul a pupilla mivel meg kell szokni a szemének a fényt...
2013. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!