Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg nehéz párt találni? Mert szerintem igen. Szerintetek jó az ha egy pasi több lábon áll, és rengeteget dolgozik?

Figyelt kérdés
Szerintem nehéz.. Nem tartom magamat csúnya nőnek, de az elmúlt időben elég sok pasival ismerkedtem (neten), normálisnak tűntek, de aztán kiderült h vagy olcsójánosok (munkanélküliek pl.), vagy pedig napi 24-ből 20 órát dolgoznak, azt sose érnek rá.

2013. máj. 15. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel sokat dolgoznak, ezért kénytelenek a neten ismerkedni. Neked mi ezzel a problémád?
2013. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lényeg h az hogy tök jól eldumálunk, stb. szó kerül (mindkettőnk részéről a találkozó) aztán meg sír a szájuk h sose érnek rá......... Meg egy idő után teljesen eltűnnek úgymond...
2013. máj. 15. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
A véleményem szerint igen, nehéz párt találni, de nem lehetetlen. Szerintem nemcsak (ahogy Te fogalmaztál) olcsójánosok és munkamániások vannak fent ott, mert elég sok értelmes férfival is sikerült leveleznem, akiknél pl. csak a nagy távolság volt az akadály, mert a távkapcsolatban (több, mint 100 km) nem hiszek.
2013. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a bajom hogy neten sok az idióta aki komoly párkapcsolatot akar, de közbe meg telibe sz*rja az egészet és inkább hobbinak tekinti a randizgatást.


21/F

2013. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4/4-esnek:

énis találkoztam már ilyennel, csak az férfi volt. :)

2013. máj. 15. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
élőben ismerkedés, tudod mit jelent? na ott kéne lehet...
2013. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez régen sem volt könnyű, aki nem találta meg középiskola v egyetemi évek alatt, abból ált vénlány és agglegény lett, (30 éves kortól hívták annak ), így régen is sok egyedülálló volt,

több lábon kell állni, ez logikus gondolkodás, (gazdaság) ebből kifolyólag nincs idő semmire sajnos, ez bizony igaz, ettől még ne add fel N

2013. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem járok sehova.. Pl. discóban nem is lehet ismerkedni, részegek, stb
2013. máj. 15. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Komoyl embert vagy ismerősi körből lehet, vagy neten talán, de ott meg még kisebb az esélye. Azt még lehet élőben is ismerkedni normális helyen. Én próbálok neten is élőben is, meg nem is me van mikor lesz*rom telibe:D Am ahver kb 3 évig baszakodott ezzel míg talált végre egy normálisat. Nekem meg most lett vége nemrég a kapcsolatomnak ami elég sokáig tartott szal most meg még nehezebb:D Élet törvénye: ha van csajod akkor sok a csaj ha nincs akkro meg semmi:D Fordítva kíváncsi lennék hogy van:D
2013. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát én egyik fiúhaverommal se jönnék össze.. Nem tudom h miért, de szerintem ott véget érne egy jó barátság..
2013. máj. 16. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!