Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok/férfiak ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak ti mennyire igénylitek a programokat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

És milyen programokra vágytok leginkább? És mondjuk egy hét alatt mennyi aktívabb időtöltést igényeltek, mennyi társasági életet...stb

Mert én azt figyeltem meg az ismerőseim körében, hogy valakinek vagy minden napja be van táblázva egyfolytában mindenféle programmal, barátok, minden, vagy nagyjából semennyire se igényel ilyesmit, megelégszik azzal, ha a barátnőjével csak filmet néznek otthon meg szexelnek.


2013. jún. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
hát.. ha van kivel szívesen megyek bárhova..
2013. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden nap program, jó is az, ha apuci pénzel mindent.
2013. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hétköznap melózunk mindktten,utána az a pár óra alig elég valamire,igy vacsi,szex,házimunka,este filmnézés,alvás.

Hétvégén egyik nap biztosan elmegyünk valamerre,ilyen jó időben strand,kirándulás.Péntek vagy szombat este barátokkal beülünk valahova.

2013. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a nők sok programot igényelnek, természetesen ingyen a pasi pénzén, ezért nehezebben viselik ha egy hétig nem mehetnek más pénzén szórakozni stb mint mi férfiak. :D
2013. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit kocsikázni rosszabb időben, motorozni ilyenkor, átmenni más városba szétnézni, stb, én az ilyeneket szeretem , csak hát nincs kivel és sajnos egyedül megyek mindig

21/F

2013. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szeretnék programokat, de se kocsi se pénz, így nehéz és körlményes megoldani, én nem várom h a pasi fizessen, felesbe szoktunk mindent busz, vonat, belépők stb, mki a sajátját.
2013. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!