Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor szeret velem lenni, ha nincsenek gondok közöttünk. Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Jól megvagyunk, szeretjük egymást. De ha megbánt, nem akarja megbeszélni. Nem kér bocsánatot. Azt mondta, majd megbékélek. Hát, én biztos nem fogom a szőnyeg alá seperni a gondokat és úgy csinálni mintha nem történt volna semmi. Lassan ott tartok, hogy könyörögni kell neki, hogy beszéljük már meg, meg én nyitom fel mindig a szemét, hogy igen, megbántottál stb. Azt is mondta, hogy ilyenkor kevésbé szeret, és nincs kedve hozzám.


Létezik ilyen? Azt akarja, hogy mindig jó legyen közöttünk minden, de nem tesz érte semmit. Meg, hogy lehet ilyet mondani, hogy ha problémák vannak kevésbé szeret.


2013. jún. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Még most szakíts vele, mielőtt nem késő. Ez az önzés, közömbösség magasiskolája.
2013. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De élőben nem csinálja ezt. Akkor minden rendben van, nem veszekszünk. Ha vitatkozunk is valamin meg tudjuk beszélni.


Ez a probléma akkor áll fenn, mikor nem találkozunk, és facebook-on vagy skype-on beszélünk. Valami miatt ott mindig vitatkozunk. Ez a kisebbik gond, a nagyobbik az, hogy ő észre sem veszi, hogy megbántott. Ha pedig mondom neki, hogy vegye már észre magát, mert megbántott... akkor meg lesz*rja az egészet. "Majd megbékélek" Szóval már tegnap töröltem magam facebook-ról.. de a probléma még akkor sincs megoldva. nem értem miért ilyen

2013. jún. 19. 14:27
 3/5 anonim válasza:

férfiak...ha nem érzi, legalább tuti nem volt szándékos a bántás, ez vígasztaljon! :D

szerintem ne akard megbeszélni fbon vagy szkájpon a problémáitokat, csak egyre rosszabb lesz,tapasztalat... inkább csak semleges dolgokról beszélgessetek ott, amíg el nem simítjátok a problémát.

2013. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én párom sem tud vitatkozni. Mindig visszavág valami gyerekes hülyeséggel, hogy én még érezzem szarul magamat. Két éve vagyunk együtt, én már megfogadtam, hogy innenetől kezdve lesz*rom, veszekedjen magával. Ha rákezd, akkor otthagyom és ennyi. Azért mert megmerek jegyezni valami építő jellegűnek szánt kritikát, nem hiszem hogy ennyire megkéne bántania minden alkalommal.

Annyi különbség lett, hogy mostmár eltelik egy-két nap és leesik neki, hogy megbántott és bocsánatot kér.

Egyébként nem tudom hogy lehet ezt megoldani, én már mindent megpróbáltam, de semmi... Megszoksz, vagy megszöksz kategória.

2013. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is most az a célom, hogy ő keressen, kérjen bocsánatot és kezdeményezze a megbeszélést. Mert eddig majdnem mindig én kezdeményeztem az egészet, beszéljük már meg, oldjuk meg stb. Ő meg nagy nehezen belement. De már meguntam, mintha egyoldalú lenne a kapcsolat.
2013. jún. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!