Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miatt nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miatt nincsenek pasijaim?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron össze jöttem egy sráccal, jól nézett ki, helyes volt, kedves, stb... Ahogy a barátnőm megnézte a képét fb-n, rögtön írta, de jó pasi, drukkolok nektek. Aztán mondott róla olyanokat, hogy egy olyan jó pasinak csak arra kellek, stb... és szinte már inkább rá hallgattam. mikor szakítottam vele, a barátnőm ujjongott. Most megismerkedtem egy sráccal, meséltem róla neki, azt írta, hogy minden ok a sráccal, reméli hogy minden jó lesz köztünk, stb... ám de mikor meglátta hogy ő is jó pasi, elkezdte, hogy ez a pasi tuti nőcsábász, átver, kamuzik nekem... miközben nem is ismeri. Azon kapom magam, hogy már megint az megy mint annak idején. A barátnőmről tudni kell, hogy elég korán ment férjhez, és sok gyereke van. De ha jót akar nekem, miért szidja a pasijaimat?
2013. máj. 23. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért hallgatsz rá,elvileg ez a te életed,nem? Mondja el a véleményét,egyik füleden be,a másikon ki. Te ismered a pasikat,hadd ne ő döntse el,kivel jársz,ne hagyd magad,ne legyél már ennyire befolyásolható,így sosem leszel boldog!
2013. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert nem akar jót neked. Egyébként meg miért hallgatsz a barátnődre, ha tudod mindig ezt csinálja? Ne szólj neki a pasikról, csak éld az életedet!
2013. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A barátnőd egyszerűen fél h ha pasid lesz akkor már nem fogsz vele annyit törődni, ezért (ha nem is tudatosan) fúrja a kapcsolataidat. (lehet h a saját házassága nem teszi boldoggá)

Erről beszéljetek mert ebben le kell állítani.

(nekem is voltak ilyen barátnőim akik állandóan a bogarat ültették a fülembe h jaj miért nem csinálja ezt meg azt a barátom, és egy idő után rájöttem h nem a saját mércémmel nézem a srácot hanem az övékkel. És a két mérce nem egyezett. Na itt kellett húzni egy határvonalat)

2013. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire befolyásolható, egyértelműen látszik, hogy zavarja őt, hogy neked ilyen jópasik kijárnak, neki meg valószínűleg nem.
2013. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te vagy a hülye, hogy ennyire hallgatsz rá. Tuti nem szeretted egyik srácot se igazán. 23/F
2013. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
mert bíztam benne, és utólag jöttem rá, hogy szándékosan csinálja, pontosabban ma reggel, mikor a pasim írt, hogy ma nem dolgozik, így korábban jön át. erre a barátnőm sok felkiáltójellel írta, hogy ez a pasi is csak egy kamugép, kamuzik. csalódtam a barátnőmben.
2013. máj. 23. 12:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Gondolom rossz a házassága és irigykedik...
2013. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ne is haragudj, de azt hittem Te választasz magadnak srácot, nem a barátnőd, amúgy csak Te gondolod, hogy a barátnőd,

ezek szerint meg kell tanulnod kinek mit mondasz el

használd az agyadat, ne mástól várj megerősítést a döntésed miatt, N

2013. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szerettem az exemet is! nagyon! a mostanival még együtt vagyunk, és teszek is azért, hogy ez így maradjon, nem fog érdekelni hogy a barátnőm mit ír, már leoltottam őt, hogy ne írkáljon olyanokat, hogy kamuzik a pasim, miközben nem ismeri.
2013. máj. 23. 12:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Helyes! Állj ki magadért! Ne hagyjd, hogy tönkretegyen tégeed a barátnőd.
2013. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!