Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem ennyire bonyolult?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem ennyire bonyolult?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal közel 4 évig, én szakítottam vele, mert folyton együtt voltunk, talán besokaltam. Azóta van barátom, jól érzem magam vele, de valahogy mégsem ugyanolyan. Az exemmel folyton találkozunk a baráti körnek köszönhetően, meg sokáig ketten is találkoztunk mindenki tudta nélkül, úgymond ,,titokban". És ekkor mindig beszéltünk, hogy milyen jó volt, meg minden, meg majdnem fizikai kontaktust is létesítettünk(többnyire az én kezdeményezésemmel), de nem volt semmi(max ölelgetés). A jövőben együtt képzeljük el a jövőnket, vagy legalábbis én igen ő meg hol kedves velem, hol utálatos.

Ja és most megyünk egy fesztiválra, ahol az ő is ott lesz a jelenlegi párom meg nem, és félek, hogy valami hülyeséget csinálok és hoppon maradok a végén.

Nem akarom elhagyni a mostani pasimat, de mégis az exemet képzelem el a jövőmbe. De félek ő már nem akar engem. Túlkomplikálom a dolgokat? Vagy mit csináljak?

20/L


2013. jún. 19. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A mostani pasidat inkább hagyd ott, jobb lesz így. A régit pedig felejtsd el. Nem olyan bonyolult ez. A régihez a megszokás köt, a mostani viszont nem elég ahhoz, hogy ezt el tudja veled feledtetni így nincs értelme a kapcsolatnak.


Először saját magaddal kell rendezned a dolgokat, utána jöhet egy új kapcsolat. Talán segítene ha az exedet hanyagolnád egy időre, vagyis semmi kontaktus...

25/F

2013. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, túlkomplikálod. Döntsd el mit akarsz. Sosem fogsz mindig egy dolgot érezni, nem azért érzel vegyesen, hogy oda-vissza táncolj a döntéseidből és csak akkor állapodj meg, ha minden tökéletes. Nehéz bizonyára, de általában valami diszharmónia van az emberben aki kicsapongó, impulzív, döntésképtelen. Ennek az okát nem a pasik fogják megoldani, neked kell magadban elrendezni... Sajnálom ha konkrét tanácsokkal nem szolgálhattam, hogy velük mit csinálj.

26/F

2013. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bonyolult...Semmi sem az.
2013. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!