Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható az, hogy a párom azért hagyott el mert úgy döntöttem, hogy még is szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 évvel ezelőtt jöttünk össze és akkor megbeszéltük, hogy se én se ő nem akar gyereket. De eltelt 3 év és én még is odáig jutottam, hogy szeretnék gyereket.

Meg is beszéltük és ő azt mondta hogy ő továbbra sem szeretne, sőt egyáltalán nem.

Tény, erről volt szó az elején is ezért is jöttünk össze mert én sem akartam abszolút.

És azt mondta, hogy mivel én nagyon szeretnék, ezért jobbnak látja ha szakítunk, és találok majd olyat akitől lesz gyermekem és, hogy reméli megtalálom azt aki mellett boldog leszek.

Én ezt nehezen tudom elfogadni hogy nem leszünk már együtt többet.

Mondtam neki hogy ha úgy döntene hogy még is szeretne akkor szóljon.

De azt mondta, hogy felejtsem el mert sosem lesz ilyen.



2013. jún. 19. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadható, teljesen korrekt ez így.
2013. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod korrekt.
2013. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt volt a srác. Te így csak elcseszed mellette az idődet, és ő ezt tudja. Jót tett veled a szakítással.
2013. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

szerintem is teljesen korrekt volt.

Ez így jó ennek így kell lennie normális esetben.

ÉN örülnék a helyedben ennek a 3 évnek, és annak hogy ilyen rendes kúltúrált korrekt módon szakított.

2013. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű eset az biztos. Ha együtt maradtok te eléggé fogsz szenvedni amiatt, hogy nincs gyermek, de ha meg elhagy akkor amiatt szenvedsz. Én úgy vélem az utóbbi a jobb megoldás, bármily drasztikus is. Így esélyed van arra, hogy a későbbiekben találj egy nála is szuperebb nőt/férfit, aki ráadásul még gyereket is szeretne.
2013. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen és fair volt,hogy nem áltatott.
2013. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jajj igen, bocsánat lemaradt, hogy én: 25/L ő 28/L
2013. jún. 19. 19:31
 8/16 A kérdező kommentje:
vagyis ő 28/F na :)
2013. jún. 19. 19:32
 9/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen, rendes volt tőle, hogy szem előtt tartotta a te boldogságodat. Idővel majd te is belátod, jobb ez így mindkettőtöknek.
2013. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez egy rendes pasi!

Igen biztosan nehéz lesz nélküle első időkben, de ennek így kell lennie. Idővel reméljük találsz majd mást.

2013. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!