Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kreatív ötletekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív ötletekre lennék kíváncsi!? A barátom csillogó szemekkel mesélte az alábbi történetet, úgy döntöttem ôt is meglepem valami hasonlóval.18/L

Figyelt kérdés
Egyik nap a barátom felhozta, hogy az egyik lány ismerőse mesélte neki, hogy a barátjának mit tervez. Térképet készít neki, aminek ha a végére jut, megtalalja ôt egy szexi fehérnemüben. Köszönöm a válaszokat elôre is!

2013. máj. 31. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hová kell bújni, a spájzba?
2013. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
az elsö nyom legyen a lágymányosi hid tetején a következö a III. kerület rendörkapitányságán.
2013. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ötlettel nem tudok szolgálni de nagyon tetszik ez a térképes dolog :D
2013. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen "12 menet" szerűen is.

Tehát adsz neki egy feladatot és ahol megcsinálja,ott fogja majd várni egy új.

Ha végig csinálja,akkor a 12. feladatnál megtalál :)

2013. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És az a csaj kastélyban lakik?

Nem tudom, szerintem egy 60 nm-es lakásban nem nagyon lehet elbújni. A padláson viszont nem szívesen várakoznék pár órát egy szál fehérneműben...

2013. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én foley válaszához hasonlót éltem meg. Ott kincskeresés ment város szerte.

Kezdődött a postaládával. Amiben volt egy boríték, abban egy ajtó kulcsa. Aztán a kiderült, hogy a kulcs a könyvtár egyik szekrényének a kulcsa. A szekrényben volt egy könyvkód. Aztán a beazonosított könyvben a megjelölt oldalon volt egy vers.

A versből nagy nehezen rájöttünk, hogy irány a park...

A végén kilyukadtunk a koripályánál, ahol a pasi várt vörös rózsával... nagyon jó buli volt. :D

2013. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos :) Szerintem olyat is lehetne,hogy felveszel egy szexi fehérneműt,de fölé veszel egy festékfoltos pólót ami már nem fog kelleni,meg egy hasonlóan rossz gatyát vagy bármit :D és eldugsz egy ollót,meg egy kést,szikét,és ha megtalál egyet-egyet,akkor szétvághatja a pólódat,gatyádat.:) De csak egy ötlet.:D

Egy másik ötlet: készíts egy tesztet neki. Pl. 1.kérdés: Milyen színű a szemem? 2.kérdés. Mi a kedvenc színem? stb. A kérdések egyre nehezebbek legyenek,és ha jól válaszol,akkor lekerül egy ruhadarab rólad :P

2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kincskereső kisködmön.
2013. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az 5let szerintem jó, de ha térképet is mellékelsz, akkor sejteni fogja, h. megleped, viszont ha csak szimplán várod az ágyán beöltözve szerintem az sokkal többet ér
2013. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy-egy ruhadarabommal csinálnék egy láncot ami elvezet hozzád
2013. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!