Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyi idő alatt szerettek bele egy lányba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet kicsit furcsa a kérdésem. De szerintem tapasztalatotok van ebben. Lennétek szívesek írni nekem pár példát hogy körülbelül mennyi idő is ez nálatok. Tudom mindenkinél másképp. És minden új szerelemnél is más az idő. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 19. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
pár hét egy hónap alatt simán eldöl bennem hogy mit is érzek
2013. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
elég hamar meglehet szeretni valakit, de az idő előre haladtával egyre nehezebb 20/f
2013. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

változó..

a tanárnőmbe pl szerelem első látásra volt :D

2013. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van hogy egyből, van hogy hónapok kellenek.
2013. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi barátnőmbe olyan pár nap alatt estem bele, neten.


Ez gáz! ... Nem nem gáz..


Találkoztunk,stb 8hónapja együtt. Szerteteem:$:)

2013. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. jún. 20. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!