Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Híztam, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Híztam, és most elbizonytalanodtam, hogy a párommal érdemes-e így folytatni?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon hízékony vagyok, és a párom mellett ráadásul még nehezebb odafigyelni arra, hogy mit eszek és mikor. (Ő imádja a gyorskaját, de nem hízik)

Az elmúlt két évben híztam 10 kilót, de a testalkatom nem változott, csak itt-ott picit vastagabb és szélesebb lettem. De nagyon nőies alakom van, és nem változtam át a hízástól bálnává azért.

Azt mondja, amikor megismert nem ilyen alakom volt, pedig pontosan ilyen, csak vékonyabb. Úgy gondolom, nem a centiktől függ, hogy szeretünk-e valakit, vagy sem. Eddig is sokszor aláásott az önbizalmamnak, de ezzel pláne.


Vajon ez csak egy ürügy, amivel eltávolíthat magától? Vagy tényleg ennyire fontos az a néhány kiló?

Egyébként rendszeresen fogyózom, több-kevesebb sikerrel.


Kérlek írjátok meg a véleményeiteket minél többen!


Köszi:)

24/L


2013. jún. 20. 00:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ne fogyózz, kezdjél mozogni! Hamar lejön :) Ez az egyik.

A másik meg, hogy a párod nem lehet,hogy csak észrevétel szintjén mondta a dolgot, nem kritikaként?

2013. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

nekem a feleségem + 35kg mint régen mégse válunk el és bactatom

szerintem 1 barom a barátod

ennyi erővel 1 guminő is jó lenne az mindig ugyan olyan:(((

és ha neki meg szottyani a farka.....akkor mi lesz??????????

2013. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem tetszem így neki. Amikor meg rákérdezek, hogy tényleg így van-e, és ennyire nem tetszem neki, akkor hebeg-habog, hogy de, végül is tetszem neki, meg szeret... de közben folyton megjegyzéseket tesz.
2013. jún. 20. 00:31
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha csesztetésképp mondta, az nagyon nem jó. Akkor nem is a belsődért szeret. Én párom feleslegeimmel is elfogadott, már a kapcsolatunk elején. Ha csak észrevételezte akkor nincs gond. Inkább kérd meg, hogy segítsen. Jót fog tenni a kapcsolatotoknak.

2013. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Sajnos,a párkapcsolat során az egyik ember idomul a másikhoz.Ezért van az,hogy az étkezési szokások is hasonlóvá válnak,pláne azért,mert nagyon jó együtt enni.És mi felé lehet a legjobban irányulni?A könnyebb ú felé természetesen,mert mi a legegyszerűbb: beülni egy gyorsétterembe,rendelni hambit meg krumplit.Finomabb mint a saláta,sajna.

Másrészt ,gondolom,nem mozogtok túl sokat.


Azt is megjegyzem,hogy egy nő alkata kb. 30 éves korára lesz teljesen nőies. Szélesedik folyamatosan a csípő,gömbölyödnek a combok.Ez hormonális változás. És a korral, sajnos rakódik a zsír.És el kell ,hogy keserítselek, de amit most huszonévesen leadhatsz egy pár nap alatt akár,azt 30 évesen hónapokon át fogod gyötörni.

Legjobb,ha nagyon erős leszel,és nem csábulsz el folyamatosan a gyorséttermi kajákról,sportolsz,és egészségesen táplálkozol.Ez életmódváltás,és nem egy fogyókúra.A fogyókúrával tönkreteszed a szervezetedet.Olvass utána,pláne,ha hízékony típus vagy.


Második probléma,hogy a csávó beszólogat:ezt a beszólást amit leírtál én nem venném sértésnek,mert csak megjegyezte,hogy változott az alakod.És vedd ezt figyelmeztetésnek,ne miatta,hanem magad miatt,pláne,ha tényleg híztál.

Máskülönben pedig akkor szólogasson be,ha neki is tökéletes lesz az alakja-márpedig a gyorséttermi kajától nem lesz az.

De mondom,mindemellett,az alakod 30-ig változni fog,ha akarod,ha nem.

2013. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Csak meg kell fordítani a kérdést. Te boldog lennél ha a párod már nem tetszene külsőre? A legtöbb ember nem és erről nem tehetnek. Hiába szeretsz valakit ha rossz érzés ránézni.
2013. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

10 kiló miatt úristen...Az nem is annyira sok.


That's why I don't need a boyfriend...(<=és te is példát vehetnél rólam, rossz neked ez a kapcsolat)


17/L

2013. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Már bocsi, de nagyon bunkó a párod. Ott eteti veled/eszi előtted a gyorskaját, és utána még van képe számonkérni rajtad, hogy híztál? Ez eléggé szemét dolog tőle. Ha egészségmániás lenne, megérteném, hogy ennyire számít neki. Ha a saját egészséged miatt zavarna az a plusz, tegyél ellene, de akkor vedd rá, hogy segítsen, különben teljesen jogtalanul kritizál. Csak mert ő szerencsés alkat, nincs joga arra kényszeríteni, hogy te meg sovány kajákon élj, hogy még sovány is légy. Valamit valamiért...
2013. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

itt ha végig gondolod nem sok értelme van ennek a kapcsolatnak,

gyógyszert szedsz? attól is hízhattál, a másik ez a fajta kaja, ha tudod magadról hízékony vagy, akkor Neked tudnod kell, hogyan egyél,

az alkatod függ a genetikától is,

kár lenne folytatni, mert egyre rosszabbul érzed majd Magadat, ez csak tanács N

2013. jún. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nem az a baj h híztál, hanem az, hogy elkényelmesedsz... ez azt mutatja a párodnak, hogy nem becsülöd őt eléggé ahhoz, h adj magadra úgy, mint régen.
2013. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!