Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így tovább folytatnom ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Barátommal most leszünk egy éve együtt, nagyon jól megvagyunk egymással, nagyon szeretem is őt, viszont többször felmerült már bennem, hogy milyen lenne a jövőnk. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy együtt éljük le az életünket, vagy, hogy gyerekeink legyenek, inkább úgy tekintek rá, mint egy "ideiglenes" barátra, és emiatt sokszor lelkiismeret furdalásom is van, de egyszerűen nem tudok mit tenni. Talán már nem vagyok szerelmes belé, azért érzem ezt? Össze vagyok zavarodva...

2013. jún. 17. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Korotok?
2013. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"úgy tekintek rá, mint egy "ideiglenes" barátra"

ezt most szépen közöld vele, mert szerencsétlen sz.patod rendesen.

és nem jobb az sem, ha később tudja meg.

sőt.rosszabb.

2013. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ő 21, én 20


utolsó: igen, mint írtam, lelkiismeret furdalásom is van emiatt, de nagyon szeretem őt, és nem is akarom elveszíteni, éppen csak nem tudom elképzelni kettőnk jövőjét

2013. jún. 17. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg attól hoyg nem tudod elképzelni, hogy közös jövőtök legyen az abból merülhet, hogy még nem állsz készen összeköltözésre, gyerekre stb-re.

Ha pedig szereted a barátod, és "felnősz" ezekhez a dolgokhoz, vagyis hogy készen állsz rá, és még ő lesz a barátod, hidd el, lesz közöt jövőtök.

amúgy szerintem ne gondolj ilyen hülyeségekre, hogy mi lesz.

2013. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy majd késôbb tudod csak elképzelni vele a jövôdet...ha tényleg nagyon szereted.Még most azért nem,mert nem akarsz férjhez menni illetve gyermeket.Nem vagy rá felkészülve...De az is lehet,hogy nem vagy eléggé szerelmes belé és ezért van ez.Szakíts akkor vele,ne szenvedjen.Így neki és neked sem jó.Csak az idôt húzzátok...
2013. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt, de lehet hogy tényleg ez lesz a probléma. Jelenleg egyáltalán nem érzem magam késznek az ilyen jellegű dolgokhoz. Sajnos a természetemhez tartozik, hogy mindig előre tervezek, nem vagyok olyan "a csak ma számít és semmi más" típus. :/

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 17. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!