Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember és gyerekes vagyok ettől?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 éve vagyok együtt a barátommal. Az elején megcsalt de megbocsáltottam neki aztán rá egy félév után "bekattant" nagyon féltékenykedett még a bnőimtől és tiltani akart de ennél sokkal dúrvább dolgokayt is tett. Aztán tavaly decemberbe elköltöztünk Győrbe ,hogy új életet tudjunk kezdeni. Sose voltam olyan túlzott nagy féltékenykedő de aztán kialakt bennem. Most elkezdett beszélgetni meg már telszámot is cseréltek gondolom telón is hívosgatja a barátom a csajt. A csaj egy 18 éves kis.... ezt úgy mondom,hogy még a saját anyja is ezt gondolja a lányárol. Én ezt annyira nem viselem el és hisztizek féltékenyjkedek stb. érte. én kérdeztem tőle,hogy azt válassza hogy a csajjal beszél vagy én fontosabb vagyok neki. És ő erre azt mondta,hogy én ezt nem mondhatom neki mert nem vagyok a felesége és nem tilthatom am se senkitől. Azért féltékenykedek mert már egyszer ugyebár megcsalt... Nem akarom hogy megint az legyen. Eddig sose volt baja az alakommal se most meg az se tetszik neki jó híztam de nem sokat pár kg-mot. Mit akarhat egy 18 éves csitritől mikor a párom elvileg családot gyereket akar... Szerintetek? 21/ L
2013. jún. 20. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes vagy, csak túl megbocsátó. Én már az első megcsalásnál dobtam volna a fenébe pont azért, ami most zajlik nálatok: ha egyszer megcsalt (=hazudott), akkor soha nem tudhatod, hogy újra megteszi-e, vagy tényleg megváltozott. Lehet, hogy a változás is csak hazugság. Ezért állandóan rettegni fogsz mellette, hogy vajon most is csal-e. És ezt egyetlen ember se éri meg.
2013. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18 éves csitritől???? XD Oszt' akkó' te mi vagy? 21 éves kis csitri. Ugyanazt csinálod mint ő. Egy kapcsolatban nem lehet tiltani a másik félnek semmit, mert ott már birtoklási vágy van, és ez tönkre vágja az egészet. Szóval vagy te lépsz le, vagy ő fog kidobni.
2013. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul a csaj pont az ideálja szőke haj kék szem... Tipikis kurv@ 30 éves házas emberekkel jár össze. Eddig lenézte a barátom az ilyen lotyókat most meg nem.
2013. jún. 20. 10:54
 4/14 A kérdező kommentje:

1. kommentelő.

Igen igazad van mert rettegek,hogy megcsalhat,mert dutános vagyok a melohelyen és azt tud csinálni amit akar. Már énis megbántam,hogy anno nem hagytam ott... Csak most már 4évet nehéz eldobi,de nagyon ezen vagyok pedig,mert neki az a kiscsaj számít akkor én kiszállok ebből a kapcsolatból.

2013. jún. 20. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Alapszabály: Ha egyszer megcsalt, akkor megköszönjük a részvételt, aztán mehet útjára kalandozni. Nagy hiba volt, hogy nem küldted el a fenébe.

Utána persze, hogy ő folt féltékeny, hiszen magából indult ki.

"...én ezt nem mondhatom neki mert nem vagyok a felesége és nem tilthatom am se senkitől." - Erre én azt mondtam, volna, hogy rendben, akkor van két órád összepakolni, nekem sem kötelező veled lennem.

"Mit akarhat egy 18 éves csitritől..." - Lyukra játszik, ha még nem tiszta. Gyereket/családot persze tőled szeretne.

Én dobnám, van biztos más, aki normálisabb.


27/F

2013. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#4: teljesen mindegy, hogy mi történik most. Ha téged is választ, majd jönni fog egy újabb, amíg már azon fogsz gondolkozni, hogy ha épp nem vagytok együtt akkor vajon mit csinál és kivel. Hidd el tudom mit beszélek, ne akard ezt megvárni négy év ide vagy oda.
2013. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És gondolj bele, most még fiatalok vagytok. Mi lesz később? Mi lesz ha egyszer összeházasodtok és gyerket vállaltok? Az még jobban próbára teszi majd a kapcsolatot, ami már így is ingatag lábakon áll. A te életed, de én a helyedben nem vesztegetném el a fiatalságom mellette. Nem beszélve arról, hogy még te is egy éretlen tizenéves voltál, mikor összejöttetek. Az pedig nem elég, hogy te megkomolyodsz.
2013. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szakítani akarok vele mert beláttam,hogy felesleges szenvednem miatta énis most úgy vagyok vele,hogy csak találok tán valakit aki ilyennek fogad el amilyen vagyok és nem akar megváltoztatni. Sajnos nemtudom elküldeni,mert egy ismerős családnál lakunk és innen én nem tehetem meg,hogy kidobjam. :/ Baj mivel hogy nemrég költöztünk ide kevés az ismeretségem is meg egyedül albérletet is nehéz fizetni lakotársat kell keresnem és addig muszáj egy légtérbe lennem vele.
2013. jún. 20. 11:06
 9/14 anonim ***** válasza:
kapcsolat elején már megcsalt??? nincs miről beszélgetni? Ö féltékeny? persze mivel magából indul ki. Szabadulj mefg ettől az embertől ebből normális kapcsolat nem lesz. Ne akarj egy ilyen emebrrel családot alapitani mert rendes kiegyensúlyozott családi élet ebből nem lesz.... Azért 21 éves létedre kicsit fura hogy lecsitrizel egy nálad 3 évvel fiatalabbat...:)
2013. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam csitrinek mert a barátom 24 éves....
2013. jún. 20. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!