Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ember az ilyen? Gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen? Gyerekes vagy egyszerűen hülye?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ő dobott ki, megcsalt és még ő fenyegetett, megalázott, meg is ütött. Nehezen, de túltettem magam rajta, eldöntöttem, hogy vele soha többé semmit. Viszont a gyengém, imádom az állatokat, és neki van pár. És pár hete, mikor elpusztult egy, írt e-mailt, semmi bizalmas, csak megírta, hogy melyik pusztult el. Nem is reagáltam, hiszen én eldöntöttem, hogy ő az én szememben egy senki. Viszont pár napja már SMS-t írt, hogy megint elpusztult egy, de odaírta, hogy, bocs, hogy írt. (ezt sem értem,mi az, hogy bocs, akkor minek ír)

Szóval ezt nem értem: ő intézett el engem, nem kellettem, most miért csinálja ezt? Tényleg nem érdekel ez az ember, eljátszotta a bizalmam, de hátha valaki meg tudja fejteni, miért csinálja ezt.

Amíg én akartam, hogy ne dobjon ki, goromba volt, nem beszélt velem.

Engem már régebben ugyanígy, az állataival visszaédesgetett, de amint újra beszéltünk, megint goromba lett. Mi a véleményetek? Milyen ember ez?

És ez egy felnőtt, 30-as férfi.


2013. febr. 10. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább fájdalmat akar okozni a halál hírekkel


ez egy retardált barom

2013. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 carpediem1983 ***** válasza:
simán gyökér.
2013. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 carpediem1983 ***** válasza:
Lehet még az állatkákat is ő vágta haza
2013. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindegy is, ha téged vissza tud édesgetni, nem?
2013. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy totál hülye vagy ha állatocskák miatt te visszamész hozzá.

Ha ezzel vissza tud édesgetni akkor megérdemled amit kapsz mert zakkant vagy.


Menj el egy menhelyre elég sok szegény szerencsétlen állatocska van ott, és ott nincs ex pasi aki megvert volna.

2013. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ursula, én még egy légtérben sem szeretnék vele soha, olyan szemét módon bánt el velem.

Kemény vagyok, remélem maradok is, nem tud az állatokkal hatni rám.

Én is tudom, hogy gyökér, meg barom, de van erre valami magyarázat?

2013. febr. 10. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs rá magyarázat, max rájön a dughatnék és olyankor gondolja hátha az állatkák miatt visszamész és akkor lehet egy numera.
2013. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az, h ő miért ilyen az gondolom az élettörténetéből következik, de ha ez neked ennyire fontos, tehát agyalsz rajta, azt jelenti foglalkoztat téged még ő valamilyen szinten

idő kérdése az egész, és hidegen fog hagyni, csak szakítsd meg vele a kapcsolatot

2013. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!