Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is nagyon zaklatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is nagyon zaklatottak vagytok a menstruáció előtti napokban? A párotok olyankor hogyan reagál?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges, feszült, és ingerlékeny vagyok, próbálom legyűrni, visszafogni magam, de átfordul az egész sírásba, és nagyon durva gondolatok gyötörnek...Gondoltam, hogy hátha segít, ha valakivel beszélgetnék egy kicsit, de egyedül vagyok itthon, a barátom meg kerüli a velem való kommunikációt, kamunak gondolja, hogy emiatt ingerültebb vagyok, persze, nem vitázni akarnék vele, csak olyan rossz, hogy kicsit sem ért meg, nem akar megnyugtatni, csak a fejemhez vágja, hogy ilyen nincs is...

2013. jún. 20. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Ilyenkor mindig oltári balhé van nálunk, amit én generálok. Pedig mindig megfogadom, hogy próbálom visszafogni magam a következő hónapban, de egyszerűen nem megy.. a barátom egyre jobban kezeli a dolgot :D
2013. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem szoktam túl hisztizni, persze, általában ilyenkor egy kisebb veszekedés előfordul, és olyanokat mond a barátom, hogy az exei nem csinálták ezt menstruáció előtt, meg, hogy elhagy, ha nem fogom vissza magam, meg, hogy túl van reagálva, kamu..:S
2013. jún. 20. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen nincs. Okés fáj a hasam, de azért nem szoktam hisztisebb lenni :D Csak kívánósabb.... szóval ilyenkor jól jár :D

Ő jól reagál, tudja hogy ilyenkor azért nagy mászkálós-szórakozós programokhoz azért nincs kedvem így otthon befekszünk filmezni és simogatja a hasam, hogy ne fájjon :D

19/L

2013. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szedjél Magne B6-ot előtte,Nekem segített.
2013. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jún. 20. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod elég paraszt... még hogy kamu.... istenem.

Akármilyen gondja van a barátnőmnek, az az első dolgom, hogy leülök vele beszélni, vagy csak simán kisírja magát a vállamon. Soha nem hajtanám el, vagy fenyegetném szakítással.

Menstruáció előtt nem nagyon veszek észre rajta hangulatváltozást, csak általában fáj a melle, a hasa pedig megdagad - szerinte nagyon, szerintem alig -, és emiatt kicsit rosszabb a közérzete. De ha ingerlékeny lenne, akkor sem venném magamra, mert ez ilyenkor természetes. Nem vádolnám kamuzással, mert tudom, hogy őszinte hozzám. Másrészt meg soha nem voltam még nő, csak arra tudok hagyatkozni, amit ő mond ezekről a dolgokról :)

A barátodnak üzenem: menjen akkor vissza exeihez, ha velük olyan jó volt, te meg majd keresel egy normális férfit.


25F

2013. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerencsés a barátnőd! :)

Nekem, ha rossz a kedvem, akkor legtöbbször az van, hogy örüljek, hogy ilyen "nagy problémáim" vannak, vagy küld egy mosolyt üzenetben, hogy nyugodjak meg..:S Az exes dologra egyébként azt mondtam neki, hogy nyugodtan vissza mehet hozzájuk, ha olyan jók voltak...

Nem tudom mit csináljak, jó lenne, ha kicsit fejlesztené az empatikus képességeit, majd igyekszem neki ebben segíteni, csak ugye, nem olyan egyszerű...

2013. jún. 20. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:

már írtam ide, de ezt még hozzátenném


Azért én megvédeném azt a szegény pasit is :)

ha eddig tényleg olyan barátnői voltak, akikkel ez a probléma nem állt fent, akkor persze, hogy ennyire hihetetlen lehet neki :) Lehet, hogy neki is empatikusabbnak kellene lennie, de lehet te is bőven átléped már a határt nála :)

2013. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8.-as válaszoló! Nyilván összetett a dolog, és bizonyos szempontból akár mindkettőnknek lehet igaza! Tény, hogy vannak esetek, amikor nem jogos a hiszti, bár, ilyenkor mindig belátom, és elnézést kérek, illetve, utána igyekszem változtatni, hiszen a bocsánat azért kevés...Az viszont elég rosszul esik, hogy az esetek többségében meg sem próbál megérteni, fél vállról veszi, vagy még le is szid...
2013. jún. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!