Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha facebookon felvállalta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookon felvállalta, hogy a barátnője vagyok akkor szeret engem?

Figyelt kérdés
Megcsalt már, külön voltunk 1,5 évig, ezalatt több csajt "kipróbált" de most újra együtt vagyunk. Nekem olyan jól esik hogy kirakta hogy kapcsolatban van velem. Kimutatja hogy szeret engem, boldogok vagyunk. Tényleg szeret ezek szerint? :D
2013. jún. 20. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis hogy rendszeresen dug.
2013. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

te tényleg ilyen hülye vagy?

Dehogy szeret

2013. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vagy csak menőzni akar a nagyvilág előtt.
2013. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez a mérvadó, de ha nem poszol napi két szivecskés nyálas idézetet akkor ne tervezz hosszú távra vele...-.- OMG
2013. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
egy prostituáltat is többre tart mint téged :) a szemébe senki vagy.
2013. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*posztol
2013. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

veled szeretné leélni az életét.

Ne legyél már naív!

2013. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

igen halálosan szerelmes beléd. és akinek nincs facebookja, és nincs kitéve, hogy kapcsolatban xy-nal, az nem is szereti a párját! így megy ez....

ember gondolkozz már kicsit!!!!

2013. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De akkor miért rakta ki hogy együtt vagyunk? Van neki vagy 280 ismerőse és azoknak a többsége lány. Van közöttük olyan akivel járt, vagy olyan is akikkel szexelt már stb. Tuti hogy azért rakta ki hogy már nem szabad, esélytelen nála próbálkozni. :)

Vagy mit gondoltok?

2013. jún. 20. 19:06
 10/18 anonim ***** válasza:
Majd ha a való életben is felválalja akkor szeret!
2013. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!