Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kéne bűntudatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kéne bűntudatot érezzek? :S

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel pár éve ismerkedtünk meg. Nagyon jóban voltunk, sokat beszélgettünk, hetente két levél legalább ment-mivel több, mint km-re laktunk egymástól. Sok mindent megosztottunk egymással, aztán sajnos elég jól összerúgtuk a port. Vagy fél évig vagy többig egyáltalán nem beszéltünk egymással. Pedig az összeveszés után ő még hívott is néhányszor, csak...hát elküldtem na. Csak mostanában úgy gondoltam, felhívom, mégse maradjunk már így. És próbáltam volna nyitottan beszélgetni vele, de ő nagyon hideg volt, és bizalmatlan, kételkedő. Ezért mondtam neki, hogy azért hívtam fel, mert azért érdekel, hogy mi van vele, csak erre kaptam tőle egy érvet, amivel nagyon megfogott. Azt mondta, hogy ha tényleg érdekelt volna, akkor tudtam volna arról, hogy néhány hónapja kés alá kellett feküdnie, mert egy elég komoly nagy műtéte volt :S Erre nem tudtam mit mondani. Tényleg fogalmam sem volt róla, hogy mi van vele. Végül is elbúcsúztunk, én meg csak ültem, mit akibe a ló rúgott. Nem veszekedtünk pedig, nem emelte fel a hangját, nem káromkodott, nem volt gúnyos vagy kaján egyszer sem, semmi. Csak most mégis olyan furcsa érzés nekem. Mondjatok valamit :S

2013. jún. 20. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ez elég önző életvitelre vall tőled.Mert ha neked kényelmes,akkor legyetek jóban,ha nem,akkor meg elhajtod.Teljesen megértem.

Hát,keress mást,mert ezt elrontottad.

(én se lettem volna különb a helyében.)

Nekem mostanában volt hasonló,hogy jól megharagudtam egy lányra,akivel évek óta,kb 10 éve barátságban voltam.Kb 1 éve nem beszéltünk,és szerintem már nem is fogok.(én vesztem össze vele)

Ha egy szálat lezársz az életedben,ne akard megnyitni megint,én se fogom az enyémben.

2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, van barátom, vele sosem akartam járni. Csak olyan jó volt, amíg beszélgettünk, és ennyi idő után kicsit elkezdett motoszkálni a lelkim.
2013. jún. 20. 10:35
 3/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.Én nem mondtam,hogy jártál vele,vagy ilyesmi.Egy haveri-baráti kapcsolat is igényel törődést.

És nekem is azzal a nővel baráti kapcsolat volt.Hát,úgy kellett,legközelebb ne csinálj ilyet.

2013. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Hát ez alapján meg is halhatott volna, lehet, hogy te azt sem vetted volna észre.

Át kéne gondolni, hogy ha egy kapcsolat valóban fontos nekünk, akkor egyszeri összeveszés miatt megéri-e sutba vágni az egészet-bár függ attól, mi volt az összeveszés alapja.

A megvárom míg elévül a dolog kibékülős taktikáról meg le lehet szokni. A barátzónázásról szintúgy.

2013. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
a volt barátommal jóba voltunk, meg ugy az egész családjával. amikor lett a következő barátom megszakítottam vele a kapcsolatot, és egyedül a hugával találkoztam csak. facebookon pedig leiratkoztam a hírfolyamáról. másfél évig nem voltam együtt azzal a barátommal, az exem hugával sokszor találkoztam, mentünk stanrda, aludt nálam stb... egyszer se mondta hogy a tesoja vesebeteg lett, megműtötték, és folyton dializisre jár.. aztán elkezdtem ujra járni hozzájuk, mert az anyukának is nagyon hiányoztam (sírt amikor megleptem és a lánnyal kimentem hozzájuk) még a páromat is elvittem hozzájuk egyszer, csak eléggé modortalanul viselkedett... meg aztán folyton hisztizett már a lány miatt is (meg egyébb dolgok miatt is) végül szakitottam vele... aegyszer kint voltam náluk és a srác emlitette hogy amikor kórházba volt a családján meg az unokahugán kivül senki nem ment be hozzá a kórházba... én elmondtam neki öszintén: hogy facebookon nem láttam a postjait, így nem tudtam hogy mi van vele, a huga pedig sose emlitette, és bocsánatot kértem...
2013. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak most az bánt, hogy vajon mit gondol rólam. Amit drake is írt, lényegében van alapja, hogy ezt gondolja, és ez zavar :S Biztos úgy érez, hogy felőlem akár meg is d*gölhetett volna, mert én annyira tettem rá, pedig nem, csak az akkori fejemmel fontosabb volt nekem hiszti -.- :(
2013. jún. 20. 10:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Ember azért is hívhatott volna hogy 1 oraja van hatra leszartad volna.

Most azt varod hogy lesz itt olyan ember aki azt mondja jol tetted?

Nem lesz ilyen ezt el******.

2013. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A hiszti fontos...én pl azért szakítottam meg valakivel végleg a kapcsolatot,mert úgy láttam,már nincs semmi közös bennünk,és nem tudok vele jóban lenni.Ő meg nagyképű lett,és soha sem keresett,mindig én őt.

Hát,gondolom hogy azért a te eseted más,itt te vagy a hunyó.Legyen csak bűntudatod,de majd elmúlik,és éled az életed ugyanúgy nélküle.

2013. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büszke én sem az akkori önmagamra. És nem azt várom, hogy bárki megdicsérjen emiatt. Csak szeretném tudni, hogy vajon helyre lehet-e ezt még valahogy hozni. Hogy ne gondoljon rosszat rólam. Mert szerintem utál :S Bár azt mondta a telefonba, h jó nem haragszik meg semmi baj de akkor is :S

Szerintetek utál? Vagy mit gondolhat rólam? Ne kíméljetek :S

2013. jún. 20. 10:52
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy utál,vagy már nem törődik veled.Ha utál,az egy erős érzelem,abból lehet szeretet,ha nem törődik veled,akkor menthetetlen.

Különben is,mit érdekel annyira?Eddig nem foglalkoztál vele.

2013. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!