Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A meleg fiúk nem szomorodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg fiúk nem szomorodnak el, ha arra gondolnak, hogy nem lesz saját családjuk, gyerekük? Vagy kompromisszumot kötnek, és a cél érdekében inkább élnek kapcsolatban egy nővel, ámde boldogtalanul?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy meleg gyerekkori barátom, mondta, hogy neki ez fáj a legjobban, hogy soha nem lehet "normális" élete, családja. Még talán gyereket tudnának nagy hercehurca árán örökbe fogadni, de azt mondta, neki cigánykölyök nem kell, úgyis azt kapnának csak. Őt nagyon bántja, de nem tudja megerőszakolni magát...
2013. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Ezt a család v a közösségek kategóriába kellett volna rakni,. Egyébként meg nem én nem szomorodok el h nem lesz családom, nekem nem család kell a boldogságomhoz, gyerekeket pedig nem szeretem, magamból kiindulva: nem jó befektetés, 20 évig vagyonokat költeni kell rá. Ha meg belegondolsz hogy esne már a gyereknek ha véletlen kiderül hogy az apja b.u.z.i.? B.u.z.i.nak ne legyen már gyeereke szerintem. 22/f b.
2013. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne, ha arra is gondolhatnak hogy találnak egy társat, akivel boldogságban leélhetik az egész életüket?
2013. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szomorodom el, ma már nagyon sok módja van hogy gyereke legyen az embernek, nekem lesz is, mert szeretnék majd egy boldog családot (mmint nem nővel). 22 f
2013. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar gyereket, a megtermékenyítéshez meg nem kell párkapcsolat, főleg ebben a században.
2013. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a fajta gondolkodás csak azoknál áll fent,akik éppen felismerik magukban a dolgot(hogy melegek) és hirtelen nagy furcsa lesz nekik,nem megszokott stb.

Aztán később szerintem úgy is rájön mindenki,hogy ez a kép,amiket a felnőttek mutatnak,nem olyan a valóságban,mint ahogy azt gyerekként gondoltuk.Az embereket nem egy megírt forgatókönyv alapján gyártja a természet.Mindenkinek más jut.Mindenki másra vágyik.

Én ha heteró lennék sem szeretnék gyereket,nekem túl nagy teher/nyűg lenne.Én mindig szeretnék szabadon élni,azt csinálni amihez kedvem van.A családos emberek csak sminkben mutatnak jól,ha elmész a lakásukra és látod,hogy milyen fáradtak,idegesek,gondterheltek máris másként fogsz tekinteni az egészre.Persze van akit ez boldoggá tesz,de ne tegyünk úgy,mint olyan lenne a dolog,mint az amerikai filmekben!!!!!

2014. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
"A családos emberek csak sminkben mutatnak jól.":-DDD Ez mekkora duma;-).
2014. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!