Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ritkák az olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritkák az olyan nők, akik nagyon csinosak és az átlag szerint csúnya kövér esetleg torz fiúkkal képesek összejönnni csak azért mert megszerették?

Figyelt kérdés
Minap találkoztam egy régi osztálytársammal, aki nagyon csúnya szegény kicsit torz is a feje és ráadásul nagyon határozatlan, önbizalomhiányos is. És gyönyörű csinos barátnője van, Nem akartam hinni a szememnek, ugyanis ráadásul közmunkás. Látszott a lányon hogy szerelmes belé, szemébe láttam. Mekkora szerencséje volt ennek a fiúnak, hogy ilyen lányt talált? Mennyire ritkák az ilyen nők?
2013. jún. 20. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkák... Én konkrétan egy ilyen szép nővel se találkoztam még, de csúnyábbal sem!
2013. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen lány van az összes barátnőm ilyen. Intelligens kulturált nőnél a szépség belülről fakad
2013. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer én is találok egy ilyen lányt :)
2013. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es

Te valószínüleg nem olyan körökben mozogsz, azért nem találkoztál

2013. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srác tud valamit, amit más nem.
2013. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5.

Igen, tényleg egy nagyon jó ember, átlagnál is jobb volt

2013. jún. 20. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy sokan a semmire miért várnak gyönyörű, tökéletes csajt. Vagy nézzél ki jól, vagy legyen pénzed, vagy legyél sakkvilágbajnok, akármi amit le tudsz tenni. Persze ez igaz a nőkre is, csak az kicsit más. A nőknél mindig is kiemeltebb szerepet játszott a külső.
2015. márc. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!