Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csúnya ember már nem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya ember már nem is lehet boldog és magányosan éli le az életét?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam sokszor a csajozással de sose jött össze semmi és már feladtam de viszont így felemészt a magány!!Nem tudom mit tegyek!!26/F

2013. jún. 19. 18:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
temetkezz bele a munkába, várj pár évet, ezalatt formálódj, testileg, és stílusban is, és majd rád találnak
2013. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! (Egy szintén lányoknál sikertelen 26 éves szűz)
2013. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Irj nekem! Én is szerencsétlen vagyok a szerelemben. Épp most hagytak el.. 25/L
2013. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
3: Attól még hogy elhagytak, kellettél már valakinek. Valószínű nem tudod milyen az, ha még soha senkinek sem kellettél.
2013. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van, legalábbis ha férfi vagy. Csúnya pasi egy nőnek se kell, belsőtől függetlenül.
2013. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat látom nem vagyok egyedül, de azért csak jár nekünk is a boldogság!!A 3 válaszadót sajnálom és szívesen beszélgettek veled ha gondolod!!Sokáig együtt voltatok?
2013. jún. 19. 23:56
 7/48 anonim ***** válasza:
ha az embert eltitkolják a "közönségű" elöl, majd pedig leépítik, miután a haverjai lefurcsáznak, az sem épp kellemes.
2013. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem nagyon értem mire gondolsz ezzel?
2013. jún. 20. 21:54
 9/48 anonim ***** válasza:

semmi különös, tapasztalat.

de hogy a kérdésedre is válaszoljak: lehet boldog, ha nem a párkapcsolatosditól függ a boldogsága.

az a baj, hogy aki minden áron akar valakit ,arról szinte lerí ez a dolog, hogy ő magányos, társra vágyik, és kerülni fogják a lányok.

ördögi kör, mi?

2013. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Hátha ez tényleg így van akkor az marha jó!
2013. jún. 20. 22:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!