Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ilyeneket csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ilyeneket csinálok miközben barátom van?

Figyelt kérdés

Simán elmegyek akár csakfiús társaságokkal sörözni, csocsózni, dartsozni hasonlók. Volt hogy kettesben fagyiztam egy sráccal vagy megittunk egy kávét, koktélt... Ha egy barátom nem tud hazamenni éjszakaival simán felajánlom neki hogy aludhat nálunk (van két szabad ágyunk). Persze minden ilyen dolog előtt tisztázom a másik féllel hogy csak baráti alapon, mert barátom van akit szeretek és sose csalnám meg. Normális ez így?

18/L



2013. jún. 20. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nektek ez ok akkor semmi gond
2013. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid tud a ezekről akkor okés
2013. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, hiszen semmilyen hűtlenség nem történt. Ha meg sem fordulnak hűtlen gondolatok a fejedben, nem vonzódsz ezekhez a barátokhoz szexuálisan is,akkor nem gond szerintem. Bár az igaz, hogy én a barátod helyében féltékeny lennék.
2013. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ameddig sem fizikálisan, sem lelkileg nem csalod meg, addig igen.
2013. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, szerintem belefér
2013. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, hogy lenne normális, hogy a barátodon túl is van életed.
2013. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is OK, ha a Pasid is megkapja ezeket a jogokat.
2013. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő, nálunk ez simán oké(persze visszafele is)
2013. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiúként nem örülnék neki. Ha a barátod ezt totál szó nélkül hagyja ezt, szerintem nincs oda érted eléggé. És láthatólag te se vagy érte oda túlzottan.
2015. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!