Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg könnyebb úgy intézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Tényleg könnyebb úgy intézni a dolgokat a páromnak, hogy én szakítok miközben meg ő akar? MIért jó ez?

Figyelt kérdés
Problémám, amire szeretnék értelmes válaszokat kapni, hogy a pasik hogy látják meg persze mi nők is...Van egy 5 hónapos kapcsolatom, ami már nem is tudom kapcsolat e.Elég sűrűn találkoztunk eddig, de mostanában az van,hogy hetente egyre leredukálódott a tali és abban akkor nem mindig volt sex, sőt volt úgy is, hogy napokig nem is keresett..mikor rákérdeztem mi a baj, akkor elmondta, hogy nagyon fáradt ki van nem tudja magát kipihenni és hogy magához sem nagyon van kedve nemhogy máshoz és hogy nem tudja mit akar, de nem aggódjak nem velem van a baj,egy percig ne gondoljak arra, hogy nem akar velem találkozni..jó rendben mondom, hát elmúlik..elmúlt tartott másfél hétig, most megint ott tartunk, hogy lassan egy hete nem találkoztunk sex az több mint egy hete volt és nem is beszélünk, ha én nem keresem..ő fáradt és stb..de már nem kérdezek rá megint..én úgy gondolom, hogy 30-on felül már legyünk annyira korrektek a másikkal, hogy mondjuk meg mi van, vagy könnyebb ha én szakítanék?Mivel nem élünk együtt még azt sem tudnám meg, ha más nővel lenne..
2013. jún. 9. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, van aki arra hajt, hogy mondja ki a másik, mert az úgy egyszerűbb.


A fáradt kifogásra annyit, hogy ha van egy párom, max a szexhez lehetek elég fáradt, arra, hogy egy hétig ne keressem, biztosan nem. Sőt, egy fárasztó nap után kifejezetten felüdít a vele való beszélgetés, találkozás.


Megértelek, hogy nem tetszik ez neked. Mondtad már neki, hogy te ezt így nem akarod hosszú távon? Hogy te így inkább abbahagynád? Lehet, hogy ezt kellene, hátha észbe kap. Ha nem... hát akkor mást nem nagyon látok, mint a szakítást, máshogy gondolkodtok a párkapcsolatról.

2013. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy nem nagyon kommunikálunk..nem mondtam neki, hogy ez így nekem nem pálya, csak számonkértem, hogy szerintem annyira nem voltam rossz, hogy egyik napról a másikra ne keressen..normális ember ezt felfogja ha a másik szóvá teszi, hogy mi van..igen ebbe már én is belegondoltam, hogy más elképzelésünk van a párkapcsolatról, egyébként tipikus depressziós tüneteket produkál, de lehet, hogy csak nekem..
2013. jún. 9. 23:02
 3/11 A kérdező kommentje:
legyen elég bátorsága hozzá, hogy kimondja hogy vége és nincs tovább, legyen férfi és gerinces..
2013. jún. 9. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos osztom a véleményt,miszerint ha számodra ez így nem kielégítő (nyilván nem az),akkor sajnos Neked kell lépned és kimondanod a kapcsolat végét.A barátodban úgysem lesz annyi gerinc,hogy eléd álljon,és elmondja,mi a szitu.Húzhatjátok még ezt egy ideig,csak értelme nincs.Tapasztalat.

Zárójelben hozzátenném,hogy talán ha a sarkadra állsz és szakítasz,akkor esetleg beijed.

2013. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

sajnos velem többször is így szakítottak.

a férfiak gyávák.

veled mondatják ki, mert nem akarják vállalni a felelősséget.

ugyanakkor meg hónapokig rabolják az idődet, mert nem tudod biztosra, hogy most mi van.

szakíts, amilyen gyorsan csak tudsz, ne vesztegesd az idődet.

2013. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a csajok se jobbak...nagyon sokat veszekedtünk az utolsó fél évben (majdnem két évig voltunk együtt) többször szakítottunk de újra összejöttünk

tudta hogyha megcsal akkor tényleg vége mert az nem az első alkalom lett volna (lefeküdni sose feküdt le mással de csók megesett)

és az exét lesmárolta, 4 nappal később úgy irányította a beszélgetést, hogy rákérdezzek...

és így persze én mondtam ki, hogy vége

nem tudom minek várta meg....de tanulni kell a ilyen esetekből és jobb emberrel összejönni utána

2013. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindig azt hiszem jobb emberrel találkozom mint aki volt és tessék..életemben nem volt még ilyen esetem,hogy azon kelljen gondolkodnom, hogy szakítsak, vagy várjam meg míg dobnak vajon melyik a jobb?megadjam neki azt az örömöt, hogy én mondjam ki?szívem szerint nem, vállalja fel, viszont ettől a bizonytalanságtól meg falnak megyek..jobb lenne ha csak annyira hívnám fel, hogy mikor viszed el a cuccaidat?vagy elvinném neki és akkor rájönne, hogy mi van..én egyébként mindig korrekt voltam és megmondtam,ha valami nekem nem volt jó jobb érzés valakinek azt hallani,hogy lapát minthogy saját maga mondja ki ha úgy érzi?!
2013. jún. 10. 00:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb egyébként, hogy én mindent megtettem, lehet ez volt a baj..nem bombáztam azzal, hogy szeretem meg ilyenek, programokat csináltunk a gyerekeknek és én akárkit nem mutatok be a fiamnak és ő sem a fiának,a volt neje óta akivel 3 éve vannak külön én voltam az egyetlen akit bemutatott mindenkinek és akkor meg így kell hogy végetérjen valami?..
2013. jún. 10. 00:28
 9/11 anonim ***** válasza:

hát itt az van, hogy sajnos nem tudod magad jól kihozni az ügyből. mivel lelkileg szükséged van a lezárásra.

én is ilyen vagyok, hogy kell a lezárás, hogy utána túl tudjam magam tenni az ügyön. ezért sajnos be kell sétálni a barátod által állított csapdába, és szakítani kell.

mert utána könnyebb lesz neked, mint ha csak várnál és várnál, vagy ha ki sem mondanátok.

szerintem az jó, ha mondod, hogy jó akkor hagyjuk, és elviheted a cuccaidat. vagy valami ilyesmi, amit írtál.

ez már olyan lezárásféle, és akkor el tudod magadban intézni a dolgokat.

2013. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
úgy gondolom lezártam magamban én már szinglinek érzem magam anélkül,hogy bármelyikünk is kimondta volna.Ha meg óhajt majd keresni, akkor meg azt hiszem olyan tájakra küldöm, ahol még soha nem járt..aki egy telefonra is fáradt az megérdemli saját magát, de csak magát senki mást..
2013. jún. 10. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!