Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem szeret, mégis együtt élünk, mit tegyek/mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A történetem,egy kissé hosszú lesz,de azért szeretném leírni,hogy nagyobb legyen az összkép hogy megkíméljük egymást az olyan válaszoktól,ami kimerül annyiban,hogy"akkor hagyd el!"


6 éve élünk együtt,az első 3 évben minden jól ment.

Sajnos egy nagyon szegény családból származom,anyukám elhagyott minket,apám mióta az eszemet tudom,az alkohol rabja,volt hogy nem egyszer kezet emelt rám,egyedül egy bátyám van,aki annak idején (7-8 éves koromban) molesztált engem,erről a párom is tud.

Én jelenleg nagyon keveset keresek,sajnos annak idején nem volt lehetőségem tovább tanulni,17 éves korom óta dolgozom,viszont annak idején elvégeztem egy bolti eladói tanfolyamot,tehát ez a szakmám,és ebben is dolgozom,viszont minimálbérből,nekem van egy betegségem is,amire a fizetésem negyed el is megy gyógyszerekre.


A gondok igazából akkor kezdődtek,mikor a legelső megcsalásról tudomást szereztem,a páromat a saját szobánkban kaptam rajta egy másik nővel.

Én eleinte magamat hibáztattam,de már rájöttem,hogy úgy érzem én mindent megadtam neki,amit kért a szexben,kipróbáltuk,igyekeztem változatossá tenni a szexuális életünket....ez 2 éve történt.

Majd mikor féltékenykedtem,és megnéztem egyszer a telefonját,kaptam egy hatalmas pofont,de akkorát,hogy eleredt az orrom vére.Hetekig nem szóltunk egymáshoz.

Én már akkor el szerettem volna hagyni,de apámhoz,és a bátyámhoz semmi pénzért nem költöznék vissza.

Annyi pénzem pedig nincs hogy kivegyek egy albérletet,és még saját magamat is fenn tudjam tartani.


Talán dolgok egy évvel ezelőtt lettek a legdurvábbak,két szobás lakásban élünk,én azóta átköltöztem a másik szobába,ő jelenleg munkanélküli,és nyílt titok,hogy míg én dolgozom,más nőket hord fel magához....

Nem egyszer próbáltam vele beszélni,kibékülni,nyitni felé,de folyton azt mondja,hogy ő már nem szeret engem,nem tudja megindokolni miért,már nem vonzódik hozzám,utcára nem akar tenni,azt mondja,ha fizetek havi 28 ezret,+ rezsi felét (kb 16,)akkor maradhatok a másik szobában,ami elég messze van az övétől.Én próbálok jobban fizető állást találni,de mivel általában vasárnap is dolgozom+szabadnapom szinte évente párszor van,nem tudok állás interjúkra járni....meg ez a munkahely,ami jelenleg biztos az életemben.....


2013. jún. 21. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezért érzem azt,hogy én igazán szerencsés vagyok.

Jól fizető állásom van,magamat tartom el,jelenleg nem érdekelne semmilyen

tartós kapcsolat,nézzen ki akárhogy is a pasi.


Sosem szerettem másoktól függeni.

Nem azt mondom ezzel,hogy ez a te hibád,sajnos sok ilyen ismerősöm van,a szülők lesz.rták a jövőjüket,12 órában robotolnak a gyárban,szinte nevetsége összegekért.....


Sajnálom a helyzetedet....

Apud nem változott azóta?

A helyedben viszont én sem tudnék egy fedél alatt élni a bátyámmal......

2013. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szòval te tartod el mert ő munkanèlküli..mivel az ő lakàsàban laktok te fizetsz neki pènzt is..neki baromira kènyelmes hogy te keresel abbôl ő elvan..mosol főzöl takarìtasz rá...és még meg is csalhat..később verni is fog. Költözz inkább más csajokkal albérletbe,minthogy olyannal legyél aki nemhogy nem szeret de nem is tisztel és ki is hasznàl.
2013. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez egy elég nehéz helyzet de szerintem próbálj meg túl lépni rajta, aki kezet emel rád az nem érdemel meg.Lehet pont azért fajultak el eddig a dolgok mert tudja hogy rá vagy szorulva és azt is hogy akármikor kibékülnél vele azért utasít el.Ha mégis ki szeretnél vele békülni próbáld ki azt hogy te is nyíltan elkezdesz ismerkedni más férfiakkal hátha ettől féltékeny lesz és észbe kap.Ha ez sem zavarja akkor szerintem menthetetlen!
2013. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De ha te fizeted a lakást mivel ő munkanélküli akkor ezek szerint te tartod el őt és nem ő téged, akkor miért nem hagyod ott??
2013. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A munkahelyeden nem tudnál egy szabad délutánt kérni hogy el tudj menni keresni másik állást?
2013. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha szabad megkérdezném miért hagyott el az anyukád?Nem tudnád őt valahogy felkeresni?
2013. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!