Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom a barátnőm terrorját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom a barátnőm terrorját, hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés

Eljutottam arra a szintre, hogy már nem bírom tovább. Folyton ki akar magának sajátítani, nem akar engedni, hogy a barátaimmal legyek mondjuk havonta 1-2 alkalommal. Azt sem nézi jó szemmel, ha elmegyek heti egy foci edzésre meg hétvégén egy meccsre. Holott mikor megismerkedtünk, ennél többet jártam a barátaimmal is, meg focizni is. A helyzet az évek során rosszabbodott, itt a vége. Hogyan tálaljam? 5 éve vagyunk együtt.


Nem, nem hinném, hogy van más megoldás, mivel akárhányszor le akartam vele ülni ezt megbeszélni, mindig hisztizik, és a fejemhez vágja, hogy ez meg az fontosabb nekem, mint ő.


2013. jún. 21. 18:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 25F
2013. jún. 21. 18:35
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű

Megmondod neki,hogy Istenpá

2013. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudtok kommunikálni. Te hogy kezeled az ilyen "hisztiket"? Meg tudod neki higgadtan mondani, hogy ez nem fontossági verseny, hanem egy kis szabadságra és lélegzetre van szükséged? És ha ezt nem adja meg, akkor ez rossz érzéssel tölt el és a kapcsolatot rombolja? Ezután mondd neki azt, hogy gondolkodjon el rajta és ha még mindig nem változtat, akkor véget vetsz a kapcsolatnak? Két hét múlva csekkolod, mi a helyzet, leülteted és megmondod neki, hogy vége.
2013. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem csináld azt h megpróbálod ujra megbeszélni vele a dolgot,és mikor megint hisztizik,megmondod neki h nem bírod tovább,rossz h nem tudsz a haverokkal lenni stb nincs magánéleted,kár h 5 év után igy kell h vége legyen,de ha nem változtat akk el fogod hagyni,mert ezt nem lehet épp észel kibirni.erre ha megint hisztizik,akk mond azt h az lesz a legjobb ha szakitunk...ennyi...v esetleg tarthatnátok egy kis szünetet
2013. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zakathol ***** válasza:
"Folyton ki akarsz magadnak sajátítani, nem akarod engedni, hogy a barátaimmal legyek mondjuk havonta 1-2 alkalommal. Azt sem nézed jó szemmel, ha elmegyek heti egy foci edzésre meg hétvégén egy meccsre. Holott mikor megismerkedtünk, ennél többet jártam a barátaimmal is, meg focizni is. A helyzet az évek során rosszabbodott, itt a vége."
2013. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Szegény :/ keress inkább mást :) aki jobban megbecsül :D


mi még csak 3 éve vagyunk együtt, de nem szeretném ha velünk is ez lenne :/ :/

2013. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, lehet, hogy fájni fog amit írok, de itt nemcsak a barátnőd a probléma. te sem tudod jól érvényesíteni az érdekeidet, és így "bevonzod" ezeket a sárkányos nőket.
2013. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki finoman. nem tudom h van ez h ha szeretsz, akkor elengetsz itt bejön e, de lehet ezt kéne mondani?
2013. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát... igazából nem látok bele a mindennapjaitokba, de megpróbálok tanácsot adni.


Szerinted a barátnőd csak azért csinálja mert féltékeny, vagy fél attól, hogy megcsalod vagy kikezd veled valaki.

Valahogy próbáld meg őt rávenni arra, hogy beszéljetek. Mond neki azt, hogy most komolyan szeretnél vele beszélni és jó lenne ha hanyagolná ezt a hisztit mert nem veszed be.

Női szemmel azt mondom, hogyha sehogy sem tudod rávenni, akkor mond neki, a hirtelenből, ha nem hajlandó veled leülni és normálisan beszélni, mert látod, hogy probléma van, akkor nincs értelme tovább folytatni. Hidd el, ha meghallja, akkor kérés nélkül belemegy.


Mi 4 és fél éve vagyunk együtt. Eltudom képzelni, hogy mennyi minden van a ti 5 évetek mögött ? Gondolj bele megéri szakítani? Soha ne adj fel semmit, soha nem a szakítás a megoldás.

2013. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk épp fordítva van. (Több mint 5éve vagyunk együtt.) Az első években ő "tiltott" el a barátaimtól... féltékenykedett, szinte alig maradt barátom. Viszont az utóbbi két évben, mintha kicserélték volna. Nem féltékenykedik, persze félt, de megbízik bennem. Én igazából hagytam magam, és magától változott meg.


Szerintem is jobb lenne, ha valahogy megértetnéd vele, hogy neked ez így nem jó. Jó tanácsokat adtak az első válaszolók. Azért 5 év az 5 év... sok minden van mögötte, tapasztalatból írom... nálunk is vannak konfliktusok, de ezt csak beszélgetéssel és kölcsönös toleranciával tudjuk megoldani.

21N

2013. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!